Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • černá kočka byla něco jako elektromagnetická zbraň co všechno vypla
  • Dobrá, jenže ji člověk nemůže hrát moc dlouho, díky tomu že je to v podstate real-time strategie pro 500 hráčů musíte být u hry 24h denně jinka přijdete o vše během pár minut nepřítomnosti. Tudíž tohle tempo vydržíte pár měsíců a pak pokud si chcete zachovat zdravej rozum odejdete.
    Další vadou na kráse se staly poplatky které platit musíte pokud chcete být nápomocným členem aliance.
    A co se týče komunity tak lidé přicházejí a odcházejí takže moc stálá komunita není, je to z důvodů náročnosti na čas ale také chyb ve hře s kterými se studio pere od zavřené bety.
  • DeDy
    Tento platební model brzo sežere sám sebe.
  • Dobrá hra
    Skutečně dobrá. Byl jsem s ní od naprostých začátku. Pak se stala pay to win. To mne odradilo od pokračování v jejím hraní.
    Ano je to pay to win. Již slyším námitky že ne.
    A proto hned z kraje říkám že já sám jsem byl pay to win hráč. Pokud jsem platil byl jsem v první desítce. A když jsem přestal platit zjistil jsem že "nejsem tak dobrý". Tuším že jsem byl zhruba na okolo 900. místě v celkovém pořadí.
    A to je vskutku špatný obchodní model.
    Ale samotný styl hry a atmosféry jsou úžasné.
    • Ahoj Infinitum pay to win? A to si ako na to prosim ťa prišiel? Tam si môžes maximalne kupiť zlatú prémiovú verziu a tým to hasne, stojí cca 130 kč mesačne. Môžeš byť miliardár, ale nič iné si kúpit ne boost nemôžeš. Nič v zlom ale ty evidentne netušíš, čo je to pay to win system ;)
    • smejki
      usnadnění správy není pay2win
      • Pánové já to nemyslel nijak zle. Tu hru jsem miloval a trávil u ní desítky ba stovky hodin. Ale je pay to win.
        Masivní usnadnění zprávy jednotek tak i stavby - lepší produkční strom atd atd
        Skutečně věřte někomu kdo tu hru hrál velmi dlouhou dobu.
        • smejki
          já to hrál taky, takže...
          není to pay to win, dokud čas, který usnadnění ušetří, nepřekročí snesitelnou mez (když budu extrémní tak 16 hodin). Což tak není.
          není to pay to win, dokud nemáš boost, který normálním hraním nelze získat. Což tak není.
          Nebo teda nebylo. Nevim, jestli tam nejsou nějaký novoty.
        • vsechny tyhle hry typu travian,divoke kmeny, grepolis, infinitum jsou pay to win :P
    • XorxoxTalarius
      No nevim ... neoznacil bych to teda za Pay to Win, pod tim si predstavuju teda uplne jine veci :) Mas stejne moznosti jako platici hrac, to ze u toho nemuzes sedet porad je vec druha :)
    • souhlas, kamos to hraje a taky do toho cpe penize jak blazen a ja jenom kroutim hlavou *7*
  • SnakePlisken
    Nevím jak vás, ale mě naprosto zaujal příběh a uchvátil mě netradičně pojatý trailer. Jsem takový sci-fi fanda a taková budoucnost se mi jeví jako zajímavá.
    Zatím jsem hru nehrál, takže nemohu hodnotit, ale rozhodně mě zaujala.
    • To jo, ale spíš bych radši knihu, která příběh rozvíjí, než on-line hru, která ten příběh zabíje.
      • zabíjí+zabije=zabíje
    • XorxoxTalarius
      Doporucuji zkusit a hlavne se drzet meho pravidla "Nikdy se nevzdavat" :D
  • repley
    Hru jsem měl možnost hrát na světě 5, 6 a 7 a musím říct že svět 7 už jsem nedohrál. Docela mi vadilo že byl vždy konec. A přišlo mi že i po docela krátké době. Hra naprosto vydařená, ale já jsem spíše na "nekonečnou" hru a boje mezi aliancemi a lidmi mezi sebou do nekonečna. Každý to samozřejmě má jinak, ale mě prostě vadil konec světa. Kdyby i po konci hra pokračovala a dalo se bojovat dále, hraji doteď. Něco na styl ikariamu ale v tomto kabátě *5*
    • Nekonečná hra typu ogame nebo divoké kmeny je pak o ničem když se nedostaneš ke konci serveru a je jedno kdy skončíš. někdy by to mohlo být delší ale je to o tom jak se spojí lidi a jací ten konkrétní svět hrají, pokud je tam jedna aliance co válcuje všechny že si na ní netroufnou nebo jich je tam více a pak se to řeže ( ale to záleží kdo je tam lognutý, přeci jen se známe ) *1*

      Sardaukar
  • Lawliet
    Inspirace známým prostředím se nezapře. http://i.imgur.com/QuOrdm0.jpg Za mě palec nahoru za stylizaci. *1* Mám rád tuhle pražskou architekturu.
  • celoush
    Držím palce, ale pro tuhle hru nejsem cílovka.
    "Ale pokud nechcete ve hře a herní komunitě hrát druhé housle a naopak máte zájem si ji užít se vším všudy, je vstup do aliance jedinou cestou."
    Na tomto poli je z mého pohledu zdáli dosti přecpáno.

    "Připravujeme proto PvE část,..."
    Tak až bude.... *3*
  • Proč máme místo Budějc jen kráter! To je zrada :D
    http://games.cz.imag3box.com/uploads/mapa-cesko-infinitum-cz_-game14391-img204484.jpg
    • Protoze tam bouchnul Temelin ;)
      • smejki
        temelín nemůže bouchnout *1*
    • Magister_Peditum
      No, zbraň, co dokázala udělat takový kráter by pravděpodobně zničila celou republiku a kus střední Evropy vzala sebou, takže se můžeš utěšovat, že jste nezhebli sami. *1*
    • Corvus
      Asi jste zlobili!
  • skoda toho vykradenyho motivu z Requiem for a Dream... nechapu, ze si autori hudby pri produkci takove hudby myslej, jako, ze se to nepozna.
    • Mylite se, licenci pro pouziti v animaci jsme koupili v online databazi za tusim asi 150 dolaru. Za tyhle penize dobrou hudbu nikdo neslozi, a my jsme potrebovali mit animatik (neni ti uplne animace ale spise animatik) co nejdrive hotovy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit