Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spoluprace v tehle hrach nefunguje a nikdy fungovat nebude, protoze solovani je dycky hodnoceno vic. To neni o navodech ale o systemu hry. Ostatne, ve WT to funguje presne stejne. Pokud budu celou bitku jak chuj krejt bombardery, muze se mi stat, ze si ani nevystrelim, a ve finale dostanu prdlajs, jak co se tyce XP, tak $$$.
  • Tanky mají dobrý ale ty letadla jsou k pláči... Zahrál jsem po roce a po 5 bitvách odinstaloval
    • Ony jsou cim dal vic k placi i ty tanky ... Kdyby nic jinyho, tak ve WT aspon litaj granaty tam, kam je poslu ... a ne random kdesi +- 50m kolem cile vzdalenyho 30m ...
  • Ať koukám jak koukám, nemůžu identifikovat ten hořící dvoumotorák na obrázku, podle motorů tipuju na nějaká sovětský prototyp, copak to je ?
    • Focke Wulf Fw-57. Nemecky prototyp, vyroben r. 1936, nikdy nevidel seriovou vyrobu.

      Nebyt kanonoveho podvesu (ktery VELMI silne pripomina dvojpodves MG151/20), sam bych byl totalne v urcitych partiich.

      Bohuzel, takovedle prototypoviny se nevyhly uz ani WT - napriklad Me-262C Heimatschützer. Za Ruskou stranu osobne za preslap (byt, se svymy cca 230 vyrobenymi kusy, a udajnou aktivni sluzbou v Koreji, maly) i La-15, ale ty jsou alespon lehcim cilem nez MiG-15bis.
      • Díky !
  • IL_2 4E Anebo možná brzy DCS:WWII
  • A to je co, to World of Warplanes? To je parodie na letadla?
  • War Thunder je proste lepši :P hraval som War Thunuder už v alphe a že skusim World of Warplanes a grafika oničom ovladatelnost proste vo všetkom ma to sklamalo -_- neskor tanky že a vyskušam World Of tanks a to iste grafika ako v animaku proste onicom
    • grafika neni vsechno. letadla ma lepsi WT ale tanky ani nahodou,graficky orgie herne strasny.Jednou ranou sejmou tigra strednim tankem ktereho mas k dispozici 2 kusy? vubec nemas duvod hrat tezky tanky,ale jestli je pro tebe grafika to hlavni,pak je to hra pro tebe *1*
      • wenceslaus
        Je tam hodně chyb, ale furt je WT GF pro mě zábavnější i realističtější.

        Tigera hraju ze všech tanků nejčastěji (každou hru) a mám Death/Kill ration 1:3 takže to jde.

        A i dyž ten disbalanc je podle mě velkej problém - jak dlouho je ale open beta u ground forces?
        • od kdy se to píše Death/Kill? *15*
          • wenceslaus
            *7* hmm...
            • no hmm no *1*
  • Aaaah. Vysvetlili naproste kulove.

    A co vysvetlili, vysvetlili spatne.
    Nemci letali ve Schwarmech/Rotte aby se mohli navzajem kryt.

    A rozhodne nelitali takhle blizko. To delali Britove - ti uznavali, ze pokud bude zamerovat jen velitel triprste formace ("Vic-y"), tak jejich Spitfiry a Hurricany (tehdy mely snad vsechny jejich letadla 8 kulometu raze .303/7.7mm) tema celkem 24 kulometama NECO TREFI. Dikybohu, Bitva o Britanii jim ukazala opak.

    V Britskem flightu navic po nepriteli koukal vicemene jen velitel - ostatni si davali majzla, aby se nepotkali. Nemci eliminovali tuto nevyhodu mene tesnymi formacemi, kde mohl koukat po nepriteli jak Rottenführer, tak dvojka. Pokud se letelo ve ctyrech, v boji se Schwarm rozpadl na dve Rotte. Nektere Schwarmy byly organizovany i po sesti.

    Nicmene, i Nemci pouzivali triprste formace, ala Britove. U svych Kampfgeschwader, neboli bombardovacich letek.
    • Myslíš, že to typického hráča tejto hry trápi?
      • Ne, ale kdyz udelaji takovehle video, nemuseli by je krmit volovinama.
  • spoluhrac neni ve hre spravedlive ohodnocen ubral sem nepritelei hp a spoluhrac ho dodelal pra ranama a dostal vetsi skore nez ja, ani po roce co sem to zkusil je to stejne
  • Spolupráce... V online hře? hahaha *15* *15* *15*
    • zmetpismen
      Zkus counter strike v arme to asi taky bude fungovat ale tu neznam.
      • armaseries.cz
    • wenceslaus
      To je mí líto, jestli na ní máš smůlu.
  • Nejlepsi je to nehrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit