Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co obtížnost? Tower defense mě sice láká, ale po zkušenosti s obludně obtížným Fieldrunners se radši ptám předem.
  • Vypadalo to zajímavě , než jsem si na Steamu všiml .. tower defense . Takže nakonec nic nebude ...
  • Cosi
    Martin Kapalka - Nová posila games.cz?

    Já ho dle recenze tímto rád vítám.
  • Menorri
    Jo jo....kam se hrabe Iron Brigade na FIO BANKu *16* *16* *16* *16*
    • ty postranní opruzy beru, i když na ně občas omylem kliknu, když chci skrolovat dolů... i ty před videama, protože jdou většinou přeskočit.

      ale tahle příšernost, kdy ti to zaplácne celej monitor, za to bych střílel. fio banku nikdy, strašnej vopruz (špatná reklama taky reklama asi :)
      • Sice chápu,že normální reklamy ztrácejí efektivitu, protože je lidi většinou ignorují (reklamní slepota), nicméně tohle mi taky nepřijde jako šťastné řešení ...nakonec na pár webech ho zkoušely a opustili. Výsledkem této reklamy je leda to, že na ten web přestanu chodit a najdu si jiný. Když se tahle příšenost vyscrolluje přes celou obrazovku, nečtu obsah, ale pouze hledám křížek. Jestli křížek nenajdu, abych ji ihned zavřel, zavírám stránku a web pro mne končí. Že reklama jsou prachy chápu, ale čeho je moc, toho je příliš.
        • blixa
          Byl bych rád, kdybyste se tady bavili o Iron Brigade, na podobny pripominky je tu jina diskuse.. Nicmene kdyz uz to tady je, odpovim - taky nejsme jako redakce samozrejme nadseny z takovejhle formatu reklamy, ale z neceho se zkratka web zivit musi. Tahle konkretni reklama je odted nastavena tak, aby se jednomu uzivateli Games zobrazila jen jednou za den. Pretrpenim jednoho zobrazeni takovy reklamy pomuzete zajistit chod Games.cz a myslim, ze jednou za den se to vydrzet da..

          Dalsi debatu na tohle tema uz smerujte do Nazoru a pripominek, tady uz to budeme mazat.
      • na to je jednoducha odpoved flashblock, adblock a nikde nic nevidim .
        • Já bych jako ředitel firmy špatnou reklamu rozhodně nechtěl.
    • to jo no ..... reklama je přece důležitější než si přečíst text ... to je přece jasný *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit