Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on tam byl letadlem?..bych to dal na kole podel dunaje *2*
  • Hája sofája *15* no to je nářez. Doufám že aspon ve hře budou požívat trochu civilizovanější výslovnost *7*
  • nevím proč mi tu lidi dávají mínusy. kdyby jste nebyly pitomci, tak si zjistíte, že celkem dost lidí z xzonu to mají od pátku.
  • dohráno, výbornej příběh. díky xzone :-))
    • a co hratelnost v porovnani s minulymi dily? Co vedlejsi mise? Na jake platforme jsi to hral? Jak funguje to mirne predelane ovladani? Nejak se mi nechce verit, ze bys to mel uz dohrane, kdyz hra vychazi az zitra ... *7*
      • hratelnost je výborná, vylepšená, istambul je zde po většinu hry, takže si hráč vytvoří víc ..pouto". příběh nemá cenu komentovat, je to nářez, nechci spoilovat. přišlo mi to trošku kratší, než brotherhood, ale příběh má opravdu grády. hrál jsem to na xboxu, můj profil je miky20 na livu, jestli nevěříš, podívej se. nehjlepší vychytávka je hák, opravdu je s ním akce rychlejší. některý mise jsou celkem sranda, třeba ezio převlečenej za ,,loutnystu" . na xzonu to mají už od pátku.
        • Sory, xbox nevedu. Jeste jednou, jsou tam nejake vedlejsi mise jako v Brotherhood? Na Brotherhood mne snad nejvic bavilo plnit ukoly pro jednotlive guilds.
          • jo jasně, to se nemění. jsou tam. ještě ted je hraju. a jsou tam dost dobrý achievementy, ale to se tě teda asi netýká... dobrý je sbírání fragmentů, když jich posbíráš 50, tak se ti zbytek na mapě ukáže.
            • Tak PS3 ma pro zmenu trofeje, ze ano ... takze na ty se tesim. Jinak ... prvni 20-ti minutove video bylo take z X360 a zda se mi, ze se objevuji drobne, ale znatelne poklesy framerate ... to neni dobry znameni. Jinak ... kolik hodin ti zabralo dohrani hlavniho pribehu? Pises ze je to v porovnani s puvodnimi dily kratsi ...
  • Co to je toto? :)
    http://www.youtube.com/watch?v=71ladtDPrLw
    • SPOILER! SPOILER!
      spoiler....................................................
      .............................................................
      ...................................................

      je to z konce hry

      .......................................
      SPOILER!
    • Celkem tomu věřím, protože se už objevují první walkthrough videa. Je možné že někdo hrál...s předstihem ^_^

      Jinak co prozatím vidím tak je tam vše, co bych v AC vidět nechtěl, a to A.I. na úrovni houpacího koně, nevkusné zpomalování času, které narušuje tempo boje a přehnané situace, kdy místo abych byl pohlcen tak se spíš s odstupem ušklíbám, co to zase scénaristé pro Ezia připravili.
    • Pokud si spravně pamatuju, tak v tom bunkru či co to bylo, ta mimozemska postava říkala že jedna civilizace už vinou solarni erupce zanikla, tak to je asi fan-made videjko :) .
    • BoB.2
      Mužu ti říct co to není a to Assassin's Creed Revelations
      • posila
        Podle komentaru to je cutscena ze hry ... a prijde mi to docela uveritelne.
  • Co je to za blbost? V Cisterně žádnou klasickou hudbu nehráli, ale super melancholickou melodii. Že by za dva roky změnili repertoár?
  • Hairy_Ass
    Velice pěkný článek a reportáž, jen ta redaktorova občasná divoká výslovnost místních jmen byla trochu zvláštní, ale to je jen detail.
  • JohnyTheZik
    Pavel Dobrovsky! nejvetsi kral Level TV :D! parada
  • Konecne jednou neprelozeny tematicky clanek, chvalim redakci. Skoda ze je tak kratky, proc jen 4 odstavce?
    • super, dík za report!
    • Protoze je tam to osmiminutove video?
    • Myslim, ze 4 odstavce je idealni rozsah, aby to zaujalo prumerneho navstevnika a neodradilo line ctenare :D.
      • 13_11
        Beztak je to lež – je jich pět.
  • Na reklamy se používá knoflík hlasitosti a to už od dob rádia. Kde je problém?

    Velice povedený videopříspěvek. Jestli je A.I. modelována podle vzorů jako je ten hlídač, pak budu asi muset snížit svoje nároky. Ovšem nejlepší je konec - my Češi s nezapřeme ^_^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit