Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možn se na to už někdo ptal ale měl bych otázku jak to bude celkově se servery v Evropě a jak to bude s placením...četl jsem něco o 300kč na měsíc ale byl bych raději kdyby byli náké free servery...rozhodně se časem vytvoří o tom npochybuji ale zajímalo by mě jestli bude něco od začátku
  • SW uz nikoho nezajima , chtelo by to nejakovy clanek o WoW uz zde dlouho nic nebylo :)
    • mě třeba zajímá a jiný taky tk si svý prosby o články o wow nech pro sebe a nebo si je cpi k hrám s tím souvisejícím ;)
    • Vrook
      Pochopil jsem dobře pokus o troláž? Wowkaři už totiž dávno zevlujou v zoo v pavilonu pand a vysvětlujou si nový taktiky.
      • Cahir
        *1* *1*
    • Cahir
      Tak to byl hodně chabý pokus *1*
  • taky by me to zajimalo a cca pred mesicem nebo dyl nikdo nic nevedel, by me zajimalo jak to bude prece nebudu kupovat hru a pak platit kazdy mesic poplatek jen abych v ni nahral 12 hodin
    • pokud narazis na mesicni poplatky, tak jdes do kina, kde sedis 2h a zaplatis 150Kc...takze tvoje tri stovky za 12h hrani, je krasna cena
  • 7 prispevku? no nevim jestli se na tohle tak čeká
    • Kazdy druhy clanek za posldnich 14 dni se tyka teto hry. Nemuzes cekat pod ka\dym 500 prispevku. Rozhodne je to nejocekavanejsi MMORPG posledni doby.
    • Vrook
      No já spíš nevim, jestli je objektivní soudit z počtu komentářů na webu v nějaký malý neznámý zemi somewhere in Europe. Lepší bude podívat se na oficiální statistiky preorderů.
      • Hlavně si myslím, že většina lidí (CZ/SK), kteří jsou rozhodnutí hrát swtor, rozhodně nečeká na novinky (o swtor), které se objeví zde. :-) Btw: zde je přehled několika českých gild, kdyby se někdo rozhodoval... http://www.beastriders.info/spynet.php ;-)
        • Vrook
          Souhlas. A pro čerstvé novinky choďte na www.sw-tor.cz *3*
          • MrSanta
            Máš u mě dalších 10 LS pointů za osvětu (zde) a bitvu s větrnými mlýny (u jiného článku). Zrovinka včera jsem si objednal pre-order kód aniž bych věděl co to přinese. Měl jsem strach, že mi moc utečete *1*.
            PS: spustil jsem malý osobní pokus, uvidíme jak to dopadne .
  • raději počkat a sledovat, kolik lidí zaplatí po tom měsíci zdarma... :p
  • naštěstí klasický platby za měsíc jako wowko
  • takovej blbej dotaz. bude to free2play s mikrotransakcema nebo normalni pay2play nebo jak se rikam tomu systemu mesicnich poplatku?
    • poplatky za mesic, je to asi 13 Eu/mesic (315Kc +/-) a kdyz predplatis na delsi dobu, tak mas nejaky slevy... free to play by tyhle hre jen uskodilo, podle me je to celkove dost blbej model, protoze ty omezeni, na ktery narazis clovek akorat nastvou a nakonec se stejne dostane do faze, kdy si za to mesicne plati, pokud ho ta hra bavi.
  • Kód si zaregistruj na swtor.com. Díky němu budeš moct hrát maximálně těch pět dní před oficiálním launchem hry. Pak budeš chtít hrát dál, budeš si muset zaregistrovat ještě klíč, co najdeš v originálnce.
  • Dřívější vstup do hry je fajn. Ale mě by zajímala jiná věc... zde v obchodě jsem objednal předobjednávkový kód na sběratelskou edici. Netušíte někdo jak se vůbec doberu hry? Nebudu čekat ještě měsíc po vydání než se uráčí dodat krabici i do ČR? Doufám, že bude hra fyzicky k dispozici tak, aby šlo přednostního přístupu vůbec využít. Až hra dorazí, dá mi obchod vědět? Už se ví alespoň rámcově cena sběratelky?
    • Asi jsi spal trošku na vavřínech :), cena sběratelské edice se pohybuje kolem 2990 Kč, ale tento údaj už ti může být fuk, neboť už nebude k sehnání. Prodávala se před několika měsíci a jen se po nich zaprášilo.
      • Prodával se leda pendrek a ne collectorka. Koupit se dal jedině jakýsi preorder kód na sběratelskou edici, který by měl zaručit, že se na člověka vůbec ta krabice dostane...
        • No tak nejdříve je třeba pořádně číst a porozumět slovu a skvělé možnosti jakým je "předobjednávka". A pak pouštět s úst takové nesmysly. Já už mám zaplacenou sběratelskou edici 4 měsíce včetně „Early Access“.
    • Vrook
      Hry v ČR na 20.12. budou a bude jich dost, co se ví. Do early accesu se dostaneš jenom tak, že si stáhneš hru přes digitální distribuci a cena sběratelky je už dost dlouho známá, ale to tě nechám vygooglit samotnýho. *3*
      EDIT: S tím early accesem to vysvětlim líp: Nějakou dobu před jeho spuštěním bude hra oficiálně ke stažení. Stáhneš jí a podle toho, kdy sis zadal kód, začneš early access hrát. 20.12. to po tobě ale už bude chtít kód plný verze, kterou si koupíš v kamenym shopu, na eshopu nebo přes digitální distribuci. Easy as f*ck *3*
      • Možná jsem se ne úplně přesně vyjádřil. Tomu early accesu samozřejmě rozumim, opravdu nehraju první MMO :) Mě šlo spíš o to, abych nehrál 5 dní early a pak měsíc čekal na krabici, kterou ani netuším, jak dostanu, jelikož jsem to objednal odsud z obchodu. A samozřejmě k dispozici byly jen předobjednávkové kódy a možnost předobjednat collectorku nikde. Předpokládám, že mi obchod tedy nějakým způsobem oznámí,že si mohu hru objednat. Vážně v tom cejtim nějakou zradu...
        • Vrook
          Jo, tak to jsem tě špatně pochopil, sorry. No já osobně to řešim půlnočním prodejem v xzone a ti podle mě budou řešit preordery tak, že takovej počet, jakej si u nich zakoupilo preorder, odeberou ze všech plnejch swtorů, který budou mít na skladě, a prodaj je jenom těm, co se prokážou účtenkou od nich z koupě preorder klíče. A zbytek prodaj těm, co účtenku mít nebudou. To samý s CE, kterou ale už sehnat opravdu nelze, protože byl limitovanej počet a na ten se už preordery, který majitelům zaručujou, že se na ně s CE dostane, vyprodaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit