Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mne sa ta hra pači len sa mi nepači FALL 2012 konec roka 2012 vydanie
    • Tak to uz podla mayskeho kalendara nestihneme :)
      • *7*
  • jakasi aim minihra ? kdo vi... hlavne, ze se pokousi o novinky, tomu fandim at prijdou skutecne s necim neotrelym a zabavny predevsim... na Laru zacinam byt (herne) nadrzen *4*
    • já doufám v soubojový systém alá AC nebo Batman AA ty souboje mě fakt bavily :)
      • Jenom to NE! Vidět Laru obklopenou vlky, kteří na ni doráží zásadně jeden po druhém (AC) nebo kterým jeden výpad a kousnutí trvá pět sekund (Batman), to by asi tento pokusně-revoluční díl série TR u mnohých fandů pohřbilo.

        To radši boje jako ve hře Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Samozřejmě ne 1:1, ta hra má svoje mouchy (vím, protože jsem ji modoval). Ale kdyby CrystalDynamics udělali něco podobného, pochopitelně plynulejšího a šitého na míru ke hře TR, tak si myslím, že by měli mocný nástroj pro PR.
  • vsazim alzbetiny speky na to ze to bude silenej fail
    • alžběta zase vsází na tvýho malýho pindíka, že ti na něj jen tak nějáká nešáhne
      • Jestly tam vubec neco ma,mozna by si na to nejdrive mela vzit mikroskop ale kdo by se s tim tak piplal ze ano?:D
      • *1*
    • Tvý rodiče se asi taky vsázeli že ty budeš FAIL...ten co vsadil na ANO vyhrál...
      • ja rodice nemam, byl jsem zformovat cistou bozi energii
        • ty seš tak maximálně výškrabek ze dna boží žumpy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit