Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem přežil vlastní smrt v Šógunovi aneb být parchant se vyplatí

3.11.2018 17:18
Václav Pecháček 13 příspěvků

Velkolepé strategie, ke kterým patří i série Total War, mají jednu vynikající vlastnost, kterou vám lineárnější hry nenabídnou – k vítězství vždy vede nespočet cest. Některé jsou optimální, jiné ne, ale ať už se svými římskými legiemi vyrazíte nejdřív dobýt Řecko, nebo si radši napřed pochutnáte na...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

perfektné čítanie a obrázková galéria ultimátna :D pobavilo

• Asi si zahraji shoguna, protože tady to dobývání dává smysl. Total War je skvělá série, ale přijde mi divný dobývat skoro celý svět. Hlavně v Medieval. Tady je prostě Japonsko a hotovo.

• Derp_1337

Jestli si myslíte, že v Medieval dobýváte "skoro celý svět", tak mám pro vás špatnou zprávu. Měl by jste se vrátit do školy a trochu si zopakovat Zeměpis 😉

• Jack1947

Než jsem rozklikl článek a diskusi myslel jsem že se jedná o dojmy z For honor:Marching fire lol 😀

• Derp_1337

Jo, v Total War a Crusader Kings člověk občas zažije nádherné momenty plné neuvěřitelných zvratů.
    Bohužel tohle hře moc dlouho nevydrží, to nejzajímavější se stává na začátku a v ranné střední fázi hrání... pak se to bohužel postupně mění v nudu s nekonečně dlouhými tahy s vaší (téměř) neporazitelnou válečnou mašinérií.

• Santo01

Přiznám se, že když Vašek na Gamesech začínal, moc sympatický mi nebyl. Nevím, jestli je to jenom zvykem nebo časem, ale už se mi jeho vystupování docela líbí a píše čtivě. Jen tak dál.

• Dobrý článek. Moc jsem se bavil. 👍

• CainPullo

Doufám že hraješ na legendary obtížnost.

• OcrauX

Super článek, jen tak dál 

• jack

Vašek tu poslední dobou píše velmi pěkné originální články! Chválím!

• R_o_w

Tak zas ten Pikatchu mne zaujal ze jsem si ten clanek rozklik i kdyz mne obecne puvodne vubec nezajimal. :D

• Derp_1337

Ty ilustrace by si zasloužili nějakou speciální cenu xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit