Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines

    Zas po delší době dobrý článek, CK sice hraji bez modů, na hulváta většinou za německé knížectví, ale článek mne zase inspiroval a jdu si zahrát.... Díky

  • triptich

    perfektné. viac takéhoto obsahu. vďaka a tešm sa na "příště"

  • Akorát jsem dohrál GoT za Dorn - ovládl jsem celých 7 království a odrazil invazi Viserise, kterému bylo zhruba 95. Ten mód je vážně boží. Využil jsem dobýjení, diplomacii, snatkovou politiku s trochou toho vraždění a po zhruba 130 letech je opět Železný trůn spojující celý kontinent. Tahle hra poskytuje spoustu příběhu a nejvíc zábavná mi přijde vždy na začátku - přesně jak popisuje tento článek 👍

    • Derp_1337

      Taky musím souhlasit, že nejvíce je tenhle typ her zábavný právě na začátku. V pozdějších fázích hry má člověk na práci až příliš hodně managementu. A (téměř) nikdo už nedokáže zastavit vaše překreslování barviček na mapě.

  • Ááááh... Ty vzpomínky, na jiné (ale vlastně podobné) snažení. 

    Díky za zábavné počtení.. 👍

  • Stephano

    MOC DÍKY, Aleši! Zrovna jsem dotočil Longplay LOTR módu, a ke CK III se pravidelně vracím, ať už s modifikacemi nebo bez. LOTR, SW, Warcraft, GOT, Zaklínač, Fallout, Římská říše, je toho tolik... Víc takových článků o tomto skvostu, který se dá hrát dokolečka a přitom je to vždy jiné :) ♥ Hned jdu číst :)

    https://www.youtube.com/watch?v=QuocFZPulIo

  • Tohle je naprosto super, dík :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit