Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale z toho konzoloidneho hrania, gaypadu a zjednoduseni mi je zle
  • to bude jizda :) akorat doufam ze to nebude jak dnesni hry 2-3h a dohrano mco se tesim na tuhle pecku
  • Zajmavé škoda jen že je to od JUbisoftu.. To zase bude mít tu jejich po*ranou ochranu..
    • Na PC to zatim neni ani oznameny... (?)
      • chvala bohu
        • To nevim proc.

          Ja se jen divil, ze mluvi o ochrane...
      • bohužel..
        • prý se na PC moc pirátí říká mluvčí Ubisoftu, zatímco se mu na pozadí stahujou hry od EA .-)
  • paci sa mi to ale bojim da dlzky hry - ak to bude viac ako 7 hodin hrania tak si ju kupim...
  • Mno je to skoda, ze Ubisoft tenhle projekt upozadnil. Asi se neni z obchodniho hlediska cemu divit...
    Triackovej kabatek (teda duster, d'oh..) by tomu ohromne slusel, ale i takhle si urcite rad smlsnu. Dycha to hezky.
  • RakeW
    Vida, ona nakonec tu hroznou grafiku zachrání brutální stylizace. A navíc to vypadá, že to po stránce hratelnosti k něčemu bude. Fajn, definitivně se těším.
  • Škoda že to nebude na PC.
    • JJ taky jim to závidím :-(
  • Mě přijde, že ta hra neví co bude. Na jednu stranu se tu zdůrazňuje systém přežití a využití zbraní i k zastrašení a na druhé straně,v jiném videu, tam hrdina skáče a šplhá po mostech a sloupech a barácích líp než Lara
  • Wow (1:00), ze by si konecne nekdo uvedomil, ze sip nezabije cloveka stejne rychle jako kulka do hlavy.
    • no dneska z tech luků co se dělají a díky i těm aerodynamickým šípům ti šíp letí i víc jak 400km/h :)
      • Na kratší či krátkou vzdálenost je jedno jestli kulka nebo šíp, protože neuhneš ani jednomu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit