Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak zatím ctu komentare, tak mnoho lidi nevi, ze Arcanii nedelali puvodni autori Gothicu. Skoda.
    • Kdo to nevi tak neni skutecnym fandou/znalcem Gothic serie ...ku vlastni skode.
  • http://home.arcor.de/test-Grave/Gothic28.jpg
    http://www.thegameheadz.com/Portals/0/Page-Thumbs/risen2-feat.jpg

    Neříkám nic, ale jistá podobnost tu je ... třeba se to jednou slije a bude to navazovat na sebe někdy v období Noci Havrana :D :D Přece piráti tam taky hráli velkou roli.
  • Jéé .. ten plešoun má na sobě přívěšek z Gothic :D ..... třeba tím chtějí říct, že tuhle sérii ještě nezavrhli. Možná se dočkáme pokračování.
  • pre mna se gothic najlepšia rpg séria, risen tiež dobrý , arcania -škoooda tej zjednodušenosti a koridorovosti oproti predchodcom..ale graficky aj príbehom celkom fajn-hrady sa mi tam veľmi páčili ako boli spracované ,aj súbojový systém bol ok...ale toto mi nejak nesedí už od začiatku ako ukázali že to budú piráti + pištole.. *13* ...čím viac z toho vidím tým viac ma to neláka *9* ...toť môj názor.
  • Pozrite si videá s pištolami, radosť vás prejde...
    • Vím co myslíš. Nicméně v nedávno vydaných gameplay záběrech bylo vidět citelné zlepšení mnoha mechanismů oproti GDS demu. Palné zbraně v daných záběrech nebyly, ale je možné, že se dočkaly úprav, jelikož PB komunita se proti palným zbraním v podobě předvedené na GDS celkem výrazně ozvala.
    • smejki
      ty videa jsou ale celkem starý, ni?
    • Pistole nebo luk/kuš, nevidím v tom rozdíl.
  • Já doufám, že se vytáhnou s tím lepším rpg systémem co slibovali... Ač Gothicy a Risen mám velice rád, tak tohle bylo zoufalí - většina úkolů šla dodělat jedním způsobem. + prostředí a reakce byli strašně konstantní. Košatější nabídky v rozhovoru by taky stáli za to :-)
    • asi si hral jinou hru nez ja
      • Nemůžu za to že si pleteš hry :-D Kolik úkolů šlo dodělat třemi cestami hmm??
  • Jej, to že zapracovali na synchronizaci rtů mě těší nejvíc, vše ostatní je příjemný bonus, jinak by mi bohatě stačilo kdyby to vypadalo jako jednička.
    • Nevím no, mě se nejvíce líbil pohyb rtů a hlav v Gothic 2, to byla aspoň sranda se na to dívat... a když jedli jabko :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit