Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi Tip a Trik je, tuto hru vubec nehrat.

    • Myslis tuto skvelou AAAA hru? 😂😀

      • Šéfík UBI se spletl v jednom A...Měl na mysli AAAAA

  • Tak jsem koukal na nějaký gameplay a fakt nechápu tu cenu. Ta hra neumí nic kromě arkádových bitek a vylepšování lodí. Nic proti tomu, když to někoho baví furt dokola. 

    Ale za tu cenu je zbytek absolutně odfláknutý. Těžení surovin bych čekal dojet ke břehu, vylézt z lodi třeba na způsob Valheimu, těžit suroviny a přitom se muset vypořádat s místní faunou, domorodci apod. Nenene, na lodi zmáčknu klávesu a koukám na plnící se ukazatel pily!!? To samé hákování... dojedu, zmáčknu klávesu a podívám se na animaci. Alespoň náznak realističtějšího chování lodi? Nic, je to jako byste jezdili na kole. Setrvačnost, poloměr otáčení... nic. Že by tam byl alespoň náznak vlivu směru větru, tak na to úplně zapomeňte. Jedete na zadní vítr a vlajka vlaje opačně. Já vím, je to už detail, ale sakra... 70 EUR a víc jak 10 let vývoje?

    Ta cena je absolutní výsměch za to, co reálně hráči dostanou.

    • twicer

      Jo, to prohlášení o AAAA krásně zhořkne, když obětuješ tu minutu času a koukneš na nějaké video ze hry.

      Pro tebou popsaný zážitek musíš zamířit do Sea of Thieves.

      • honcka

        Případně Naval Action, který mi sedí víc i graficky, resp lodě ze 17. století vypadají jako lodě ze 17. století a ne jako lodě ze 17. postapo století jako v SB.

        • Díky za tip na Naval Action! Hledal jsem nějaký realističtější simulátor (ne, že by laťka byla vysoko :) ), a tohle vypadá přesně jako ono! :)

        • kovadlinka

          V Naval Action jsou lodě z konce 18. století, ale je fakt, že vypadají jako lodě a ne jak výstřik šíleného umělce 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit