Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    Nesnáším Uncharted, 4ku jsem ani nedohrál, byl jsem tak extrémně znaven z z extrémního množství doslova tupého střílení, takže pokud to bude opak Uncharted, tak je potřeba bouchat bublinky.

  • kkING

    Ja se tesim stejne krecovite jako na me pusobi oblicejove animace z traileru

  • V nadcházejících slabém roce to bude jedna z těch lepších věcí imho 

    • Jestli tenhle ms gameprd shyt bude to lepší, tak to nás videoherní bůh chraň. 

    • lito

      vzdyť vůbec nevíš, co příští rok vyjde. Jinak letošek za mě bude lepší než minulý rok. Vychazí hry přesně pro mě, je to čistě o preferencích.

  • flash789

    Jonese mám celkem rád a líbí se mi jak se chytře vyhnuli přímému srovnání s Uncharted a Tomb Raiderem což by nemuselo dopadnout dobře. 

    Ale jinak to moc hra pro mně nebude a tak trochu sdílím pohled s páně Makalovým :)

  • Mám pravidlo, jak někde zazní Tod Howard nebo Bughesda, vypínám video, zavírám prohlížeč...

    • flash789

      Pozor na rozepsané e-maily a texty ! :)

    • Vynikající pravidlo. Já tohle aplikoval na celou zhoubu herního průmyslu jménem Microsoft.  Ono jim totiž nejde o nic jiného než o to narvat to do toho jejich passu a nalákat další předplatitele. Nějaká kontrola kvality, snaha o to co nejlepší výsledek, to jsou pro ně vše neznámé pojmy. 

      • vonTossis

        Určitě, protože jen tak z fleku například Ori nevznikal pod hlavičkou Microsoftu. 

        • Ač MS nemám rád, musím uznat, že oba díly Oriho byly skvělé. A fungovaly dobře i na Linuxu, takže za mě plná spokojenost. Na druhou stranu Moon Studios nejsou majetkem Microsoftu. Ten jim jen vydával Oriho (a evidentně platil za to, aby se nedostal na PS). Jsem zvědavý, jak jim to s další hrou bude fungovat pod jiným vydavatelem.

  • zx_spektrum

    Nečekal jsem nic a teď čekám ještě míň... (hele aspoň mě to nezklame).

    Pohled z první osoby nechápu, čím by to mělo přispět k lepším hádankám? Dá se vždycky změnit perspektiva, tak jak to teď budou dělat (trochu divně) k lezení po žebříku. Ale to mám z toho, že si vybavuju The Infernal Machine, který ve své době zabavil...

  • Jarisko84

    Chyba tomu pocit pre detail..Nepriatelia reaguju ako pre 15 rokmi.  Graficky to tiez nie je bohvie co... Bude to v gamepase tak urcite skusim.. Ale v podstate mi je po tomto videu hra ukradnuta a necakam od nej ze by to bola daka top hra...

  • JohnyTheZik

    Já se bál, aby to nebyl jen další Uncharted, a na to to zatím nevypadá. Velkej souhlas s tím, aby hádanky nebyly přesuň kámen A na místo B. Tak uvídíme.

    A lehkeh offtopic, ale v kontextu podtitulku "ABC" k tomuhle článku. Není na čase tyhle podtitulky zrušit? Stejně je to většinou dost kýč.. teda pokud to není klíčový pro SEO, což netuším.

  • Je to krásný, těším se moc. Na druhou stranu jestli to má být ta nej hra ze stáje Xboxu pro rok 2024 tak mi to pořad přijde málo. Když si to dám vedle God of War, Last of us, Spider-mana nebo Horizonu tak tam proste pořad nevidím nic srovnatelnyho. A jako majitele Xboxu me to lehce sere, protože tam tu ambici navzdory Spencerovejm proklamacim ani nevidím.

    • Carnage666

      No a má Sony vůbec na tenhle rok naplánovanou nějakou exkluzivní   AAA hru? Napadá mě jen FFVII Rebirth. Přijde mi že tenhle rok celkově je to slabší.  Osobně si něco najdu mezi menšími tituly ale takový ty velký gamechangery se tenhle rok podle všeho nekonají. Na Game Awards to bude mít Final Fantasy hodně lehký tenhle rok.

    • Jarisko84

      Presne ako pises.. co sa tyka exkluziv. hier na ps5 aj napriek tomu ze micorosoft nakupuje kvalitou jasne vedie sony...maju ako by som to povedal dospelejsie hry a ozaj dobre prepracovane... Napr ked to zrovnam s "najlepsim rpg vsetkych cias" Starfield tak microsoft ma iba plne usta. Hadze znacky ale prevedenie a konecny produkt za moc nestoja iba velke PR...indy dopadne rovnako..a ked dali minuly rok video na fable tak som nevedel ci hlavny hrdina je chlap alebo strasne skareda zena... nova forza tiez stoji ...a to bolo reci... 

      • To dělá hlavně Spencer. Něco si zahulí, šňupne nebo jinak aplikuje a pak obluzuje svět svými představami které se ale absolutně neslučují s realitou. 

      • Ale to je přesně to. Sony si VELMI hlídá kvalitu všech svých exkluzivek ve všech směrech. Microsoft ? Jen aby měli co narvat do passu. 

        • Jarisko84

          Jj je to ako netflix milion filmov serialov ale mozno 5 percent za daco stoja...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit