Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Ten screenshot ze Zaklínače 3 (2015) mi moc nesedí. Na té fotce je Geralt ztvárněn jako postarší a dost zarostlý chlápek. Ve hře měl ale hráč možnost Geralta ostříhat a oholit a díky tomu Geralt vypadal mnohem mladší.

    Tady je screenshot, když byl Geralt víceméně oholený (jen malé strniště). http://i.imgur.com/tobIH39.jpg

    Je to dost velký rozdíl oproti tomu původnímu screenshotu.

  • KrPa

    Ja se prvne se zaklinacem setkal tim polskym serialem. Me se tedy hodne libi, a efekty byly taky nahodou super (Borch jako zlaty drak!), lze vytknou snad jen kostymy a prvni dva dily (divne). Jeste na ten serial budeme vsichni vzpominat v dobrem.  😉

    • yeniczek

      A co teprve full frontal, ten mě jako dítě dost zaskočil teda :D

    • Jasně, Marigold jako obtloustlý bezďák, elfové jako ukrajinští indiáni co přišli od Maye... Ne, díky.

    • drasta

      Nebudeme...

      • všichni ne... Drasta bude nadutě bručet v koutě.

        • drasta

          Ja si uprimne myslim ze tenhle serial si nalepku kultovni zalezitosti nezaslouzi ani jako "tak spatny az je to dobry" ale vy se klidne chytnete za ruce a za zvuku samolepkama polepeny kytary ktery chybi jedna struna zpivejte kumbaya a vzpominejte na to jak to byl skvelej serial kterej dal vasemu mladi smysl. 

          • Derp_1337

            Haha. Pěkně řečeno.

            Bohužel spousta lidí s odstupem času vzpomíná na všechno s růžovýma brýlema. Ten starý Zaklínač nebyl ani tak z poloviny dobrý, jak o něm někteří teď mluví. Ale zase je potřeba uznat, že to nebyl ani nějaký odpad, vždycky se dá najít něco horšího.

            Já bych to označil za takový (pod)průměr (za předpokladu, že je člověk schopen překousnout laciný rozpočet).

  • dworkin

    Kdyby to měli hrát čeští herci, koho byste obsadili (klidně i mrtvé, jen si hrajeme). A nemyslím Helenu Růžičkovou jako Ciri a podobně :), ale vážně. Kdo by se na to hodil?

    • readyxx

      za me ciri  alzbeta trojanova   https://cz.pinterest.com/pin/34902965841121116/?lp=true  sice to neni uplne herecka ale "prodat "se umi :), pripadne i jako gerald ,takova mensi 2role :D

    • Lukyz

      Pavel Soukup -Vesemir 

      Tomáš Hanák - Geralt 

      Vica Kerekes - Triss

      Táňa Pauhofová - Yennefer 

      Marigold - Miroslav Šimůnek

      Ciri - Eva Josefíková

      A už mě to nebaví nad tím dumat 😅 Určitě by byl zajímavej Zoltan a Djiskra 😀

      • SalemCZ

        Zoltana bych dal Srstku, v lepších letech, má 170cm, ale když se to dobře natočí tak bude mít 150.

      • CRYPT

        Moc zajimava volba, akorat tedy za mne

        Táňa Pauhofová - Yennefer - v zadnem pripade

        Ciri - Eva Josefíková - v zadnem pripade


        netusim jak je to v kniznich predlohach, ale tyto dve herecky mi na tyto dve postavy absolutne nesedi. Ale jinak dorej seznam *thumbs up*

      • Jack1947

        Vica není češka vlastně ani Tána. Jinak ok.

        • SalemCZ

          v českých filmech hrají ale dost. Jedna je Maďarka druhá Slovenka.

          • Jack1947

            To jo ale moc to čeští herci pak nejsou nebo herečky.

            • SalemCZ

              Furt víc Češi než filmoví Kájínek :D 

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Jenže zase takovýho herce sotva seženeš.

      • Roman Skamene jako Zoltan

    • Roden by si tam urcite nejake misto nasel

    • Carnage666

      Vůbec nikdo, česká scéna je hrozná.

      • Jack1947

        Typickej čech co je proti českým hercům úplně ?

        • Carnage666

          Někdo je proti českým (ne) hercům a někdo piráti hry a ještě to píše na herní portál. Každej jsme nějakej no. Tak Kerekes jako Triss by šla ale to není tak úplně česka :) 

          • Derp_1337

            Já si nemyslím, že by naši čeští herci byli nějak špatní. Když má film scénář na h*vno, tak ani sebelepší herec to nedokáže zachránit. Ale když se nějaký náš herec prosadí v zahraničí, tak většinou dobrá tvorba.

            Problém je v naši prohnilé filmové asociaci. Pořád se natáčí ty stejné blbosti a doufá se, že tentokrát to diváci nějak překousnou a začnou na to chodit. Není se čemu divit, když v čele filmové asociace sedí přes 20 let lidé, kteří kaziče, jako je Zdeněk Troška, považují za ty nejvrcholovější umělce.

            • tomekbobek

              Nenapsal bych to lépe.

            • Jack1947

              Přesně no, kdyby se více sypalo do kultury mohli by vnizkat lepší filmy ale občas překvapí ( byt teda jsou to filmy v koprodukci).

        • CRYPT

          Taky nesnasim ty cesky radoby herce, ale co napsal kolega vyse, tak bych i souhlasil, s vyjimkami

          • Jack1947

            Že by sis přepracoval vlastní scénář co ?

    • Mazii

      Luděk Sobota jako Vesemir :D

  • BoB.2
    2015 – Zaklínač 3: Divoký hon
  • SalemCZ

    Chtělo by to tenhle článek poslat i lidem za louží, aby věděli že to co je ve hrách je špatně.

    • yeniczek

      Tak špatně to není, ale je to jen jinak.

  • Ged76
    Pro úplnost - první zaklínač u nás vyšel už začátkem 90 let. Jmenoval se: Zaklínač stříbrný meč
    • ales.smutny

      Nerdfact - úplně první vyšel v Ikarii, povídka se strigou, až poté vyšel Stříbrný meč :)

      • Veskoslav

        Pamatuji. Otec byl blázen v těchto věcech, měli jsme doma všechny Ikarie, co kdy vyšly. Ani nevím, kdy ten časopis zanikl. Ale doteď mám z 93 na zdi kalendář.

        • Marcelskrc

          Nezanikl jmenuje se XB-1 .Jinak prosím kolik ti je let? Já je sbíral jako kluk je mě 44?

          • Veskoslav

            29:) Takže já vyrůstal na Ikarii a Klanu. To jsme měli všechno. Pak Pevnost, mám od 1. čísla a dalších 8 let bylo předplatné. A pak samozřejmě LEVEL:)



            • Marcelskrc

              je to super že to má vliv na tolik věkových generací

  • UltraeMK

    Můj Geralt je z první hry, když jsem hrál pokračování, tak jsem si musel stáhnout mody na to, aby měl obličej z jedničky :D . A u trojiky taky mod na vlasy co jsou podobné těm z jedničky.

  • Maxianimal

    Hladce oholený? No, jestli si takto někdo představuje třeba hladce oholené nohy, tak to potěš :) A říct, že Cavill není osvalený... to chce o pár dioptrií navíc.

    • CRYPT

      lol wtf :D

      Pro mne Gerault bude navzdy zafixovan jako Geralt ze Zaklinace 1

  • SalemCZ

    Jako jo no jediný co mě tak nějak zaráželo byl ten medailonek, je to divný když vezmu že ten medailonek je vlastně první věc co člověk uvidí při koupi Zaklínače. (je na obalu) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit