Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle toho, co jsem videl se tesim. To ze npc neco vydrzi beru jakou soucast toho, ze je to RPG. Soudě podle videi, tak nevydrzi zas tak moc aby to byl opruz. Co se tyce PvP v Dark Zone, tak je to udela zajimavejsi a pristupnejsi a nebude to treba jak v Ghost Reconu, kde se umira velmi rychle a tak se kempi a kempi, coz by ve hre jako je Division nefungovalo. Manhattan má být ve hře 1:1, takže nějakých 9 km², což není málo, vzhledem k tomu, že hra neobsahuje vozidla. Vic se bojim jestli bude co delat, az hrac dokonci pribeh. Treba The Crew taky od Ubi nemelo krome MP zadnej endgame obsah. Uvidi cas, ale tesim se a snad nebudu zklaman.
  • Osobně se na hru těším ale zdá za ní dam peníze rozhodne až beta, zatím na mě působí jako mix Borderlands a Destiny v reálnějším kabátku
  • DekkerDave
    Jinač koukněte na AngryJoea a jeho dojmy z předvádečky. Je to prostě klasický grindovací RPGčko (jako Borderlands nebo Destiny), odehrávající se v New Yorku. Grindíte equip a sypete půl zásobníku do gangsta pitomce s pistolkou jen proto, že má 'epic monster' status. Jinač kreativní ředitel Ubi Magnus Jansen 15. 1. 2016 potvrdil, že herní svět v základní hře nebude 'kompletní' NY, nýbrž jen Manhattan. Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island budou v dalších DLC.

    Zde je ono AJovo video:
    https://www.youtube.com/watch?v=PpPLATt94n0
    • Mi to nejvíc připomíná Defiance.
    • Moc díky za postnutí videa...
      Původně představená myšlenka hry mě naprosto uchvátila, ale např tohle video mi jasně ukázalo, že to nebude nic pro mě... Už jen proto, že většina nábojů v zásobníku (pravděpodobně všech zásobníků ve hře) je zřejmě slepá, nebo mají místní banditi superschopnosti *1* *1*
      A nemožnost si na zbraň připevnit laserový zaměřovač a frontgrip najednou (zvlášť když njesou nastejné ris liště), mi přijde vyloženě hloupá...
    • Grand
      Bohuzel jsem se na dane video podival. Ten clovek neumi hrat hry. *9*
    • No příšerná byla hlavně ta AI. Možná už je to opravené, ale nedávno vyšel nějaký gameplay a tam snad všichni běželi přímkou na hráče. Já nějak nevím, ale tohle je po dlouhé době hra, která mě při prvním ohlášení strašně zajímala, pak skoro vůbec, pak zase docela dost a teď je mi lhostejná :D

      Uvidíme jak to bude vypadat za měsíc, ale už radši nic nečekám...
  • Já to bral jako další dílo Corridor Digital studia a bavil se. Hru naprosto neřeším. Pro jistotu.:D
  • Já to bral jako další dílo Corridor Digital studia a bavil se. Hru naprosto neřeším. Pro jistotu.:D
  • ted budou vychazet videa každy tejden aby se na tu hru nahodou nezapomelo lol
  • Ta přestřelka se jim docela povedla, škoda jen že ve hře na něco takového budeme muset zapomenout. Tam za sebou budeme tahat pomyslnou káru s municí a do každého kašpara muset nasypat minimálně půl zásobníku aby padnul na hubu. Nikdo nečekal druhou Armu ale rozhodně to šlo udělat méně absurdně.*7*
    • Veny
      Podle gameplay spíš jeden a půl zásobníku... a to jen do normálních pěšáků. A bůhví jak to bude s vojákama s vyšším levelem *1*
  • Jack1947
    Jo filmový to bude to bez debat *4*
  • ¨Tak jsem viděl první trailer a asi mi to stačilo..Tak si to pojďme zrekapitulovat - Zlý zlý ošklivý vězňové se nám sami dostanou z vězení, cestou asi vykradou vojenskou základnu kde se plně ozbrojí ákáčkama a kulomety a aby jim to nestačilo tak se ještě seberou a jdou postřílet(?) a pak asi nejspíše i okrást hodné hodné strážce zákona.
    Na místo dorazí i naše elitní komando které si nejspíše přezdívá Na co je mi helma když stejně jednou umřu, a začne přestřelka. Podle traileru mají auta v tomto alternativním vesmíru nějaký neprůstřelný pancíř (což je dobrá zpráva pro Obamu konečně může zahodit tu obrněnou prezidentskou limuzínu a jezdit normálně ve škodovce) protože kulky se po nich prostě svezou.

    Nakonec naši dobří hrdinové zvítězí ale jeden z těch maníků se dostane do situace kdy naběhne do stanu a namíří poslednímu zlounovy na hlavu ale zlý zloun samozřejmě neotálel a jíž se pojistil rukojmím a drze našemu hrdinovi vyhrožuje že jestli nepoloží zbraň tak rukojmí zastřelí a pak se teda taky nechá zastřelit, což je doopravdy plán hodný jenom ultra záSPORÁKA. Zde je důležité zdůraznit že náš hlavní hodnobert je sice elitní post apokalyptické komando ale nikdo mu neřekl že když člověka střelí do palice tak ho i zbaví dovednosti rozmýšlet se jestli rukojmí zastřelí nebo ne. Takže braň položí ale jeho spoluhráči mají wallhack takže gg VAC banned
    • Helma proti AK, Brokovnici ci gulometu ti je asi tak platna ako tie vesty :D...co sa tyka aut tak pokial sa neskryvas za motor tak ano je to ako papier :)
    • Slušně jsem se pobavil *1* *1* *1* ....ale on někdo čekal něco jiného?

      BTW moc her, kde by auta nebyli neprůstřelný jsem nezažil... takhle hned, mě napadá jen Arma...
  • Veskoslav
    Watch Dogs verze 2.0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit