Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honcka

    Pěkný, ale co mě celkem zarazilo, že jsem viděl x fotek, ale nikde nebyla lokomotiva úplně vepředu, vždycky tam byl alespoň plošinový vlak s nějakým obrněným autem

    • Což dává smysl, protože lokomotiva je zranitelná. Ale viděl jsem pár záběrů ze hry nad rámec traileru, kde ta obrněná plošina byla zařazená před lokomotivou, takže by měla být možnost s tím hýbat. V traileru asi chtěli, aby ten vlak z názvu hry vypadal jako klasický vlak i pro naprostého laika. Rozmělňování identity nebývá z marketingového hlediska dobré.

  • Inquisitor

    Tahovky mám rád a tohle navíc s historickým, neokoukaným pozadím. Vypadá to hodně zajímavě. Zase trochu slávy do světa:) Navíc ještě s přesahem do současnosti. V rusku jsou legonáři barveni jako horda hrdlořezů, drancující rusko. Taková malá paralela ruské alternativní historie. 

    • matejhanc

      TAhovka? Souboje mají být realtime ne?

      • Nellmegil

        A tak zase jestli to bude úspěšné tak bych se nedivil brzkému turn-based modu jako tomu bylo u Pathfinder:Kingmaker

      • Inquisitor

        Máš pravdu. Spletl mě ten xcom:)

  • danny_the_hound

    Už od kedy som ten príbeh počul prvý krát, divím sa, že ho ešte nikto nesfilmoval. Tak držím palce nech sa vydarí aspoň tá hra 🙂

    • Nellmegil

      Copak filmy .. seriál pěkně po vzoru Band of Brothers, kde je hezky čas i na osobní příběhy. 

    • kovadlinka

      Oni snad jeden nebo dva filmy natočené byly, ale už jsou hodně staré 

    • Inquisitor

      Z nějakého čečenska to nikoho nezajímá, být to amíci, tak už je těch filmů aspoň deset:D

  • Sr_Lobo

    Masivní těšeníčko!

  • Předrandí? ;)

    Jo takhle, ok.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit