Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Jednoznačně ten, který používají členové frakce Cleaners v Division 2.

  • Jednoznačně ten krám z Tenkrát v Holywoodu. Sice to není hra, ale ...

  • Ještě lepší než plamenomet byl kanistr benzínu v Postal 2. :)

  • frank.horigan

    Není ten nadpis už trochu moc ujetý?

    • Vic nez trochu

  • Určitě plamenomet z Far Cry 2, s tím bylo legrace 🙂

    • Pozorovat jak se ten plamen šíří byla radost pro každého pyromana.

      • Hele ale bez legrace, na svojí dobu to bylo dost pokrokový ten oheň ve FC2. 

        • Souhlasím a myslím, že žádná novější hra to už neměla, ale můžu se mýlit.

      • Přesně tak ! Jedna velká radost 😀

  • Reeki

    Milá redakce, nezlobte se, ale tohle snad již ani není článek z okurkové sezóny, chápu že to má být jakousi satirou na datum, jen už  jaksi nechápu co mi jakožto čtenáři a hráči,  má tento článek dát za přínos, asi jsem již starý.

    • Derp_1337

      Milý Rekki,

      nikdo z nás netušil, že tě někdo nutí tyhle satirické okurkové články číst navzdory tvému odporu. To musíš žít ve strašných podmínkách, když tě nutí číst takové články a pak ještě pod ně napsat tvůj názor. Takové nebetyčné mrhání časem na něco, co pro tebe vůbec nemá žádný přínos.

      Děkujeme za tvůj velmi užitečný příspěvek a posíláme klíčenku.

    • Mathes26

      Pro tip: přeskočení článku a nevěnování mu pozornosti zabere přesně 0 sekund času ;)

      • Ono je lepší tu vyzvracet svůj nesmyslný a zbytečný "komentář" protože přeci každého zajímá nějaký nespokojený Rekki. 

  • Plamenomet z Return to Castle Wolfenstein se mi vybavil jako první. Jsem rád, že si i někdo z redakce vzpomněl. Opravdu pěkně zpracovaný. Jen se s ním muselo dost opatrně, jinak byl stejně nebezpečný pro cíl i pro uživatele.

    Myslím, že čestnou zmínku si zaslouží i plamenomety z Command&Conquer. Pěchotní a hlavně ten tankový. A ze sesterské série Red Alert plamenometná věž.

    • ZOLLINO

      myslim ze ked si plamenometoval a isiel si zaroven dopredu, tak ti to ublizovalo.... takze si tak matne spominam, ze sa pritom muselo cuvat a plamenometat

    • Houdini

      Úplnýsúhlas! Plamenomet z Wolfa nebol imho nikdy prekonaný a tie C&C čo sa týka RTS.

  • Derp_1337

    Ničivý účinek plamenometu v Helldivers 2 může potvrdit 9 z 10 doktorů.

    A navíc ti kreativnější pyromani jdou o něco dál a rovnou nechají napalm zhazovat leteckým útokem. To pak teprve začne sranda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit