Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší hrou s Bondem je stále a nejspíš i ještě dlouho bude konzolový Everything or Nothing...
  • Jen me zajima jedna vec, koho vubec dneska zajimaji hry s Jamesem Bondem? To jim to opravdu stoji za to vynalozit tolik usili udelat hru, kterou pak bude hrat jen hrstka lidi? Takova pi*ovina....
    • Tak mě například ještě baví bondovky rád se dívam na filmy a rád jsem taky hrávál Nightfire a ještě hraju je to docela supr
      • Jasny, vsak ja to beru, akorat si myslim ze lidí co hrajou bondovky je dost malo. A prave z toho duvodu mi nejde do hlavy najednou a z niceho nic takova euforie kolem her s Bondem. Co ja vim, mozna jenom v Cechach lidi malo hrajou Bondovky, mozna v USA nebo v Anglii je tam hraje kazdy druhy :)...
  • hra bude možná ale film??vždiť MGM zkrachoval??
    • Tedy, zkrachoval, ale jako společnost stále existuje, jen pod záštitou Warnerů, který tím získali lincence na dvě ze čtyř nejvýdělečnějších značek poslední dekády.
    • Nezkrachoval, jen ho teď kupuje Warner Bros., proto teď KONEČNĚ začne natáčení Hobita a i před-produkce Bonda.
  • To je zpráva z minulýho roku. Raven Software má dělat na válečné akci. Opravte si to. *1*
  • To zase bude blbost :( zbytečný peníze, kdybyje radši vrazili do něčeho jinýho.
    • Prostě jsou nepoučitelní.Až nad tím kolikrát zůstává rozum stát *4*
  • S Quantum of Solace pouze Treyarch potvrdil, že sám na nic přijít nedokáže (je to COD4 v jiném prostředí). Eurocom naopak stvořil jednu z bestovek na Wii. Bizzare se sekli někde mezi (na jedno dohrání fajn, ale jinak už nic). Tak snad to tentokrát konečně vyjde (rozumně ve věci platforem Xbox/PS3/PC).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit