Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nikoho nezarazil "John Koller" :D?
  • prodeje budou urcite podobne jako psp, hraci (a tim myslim Hraci) vedi, ze telefon se neda s handheldem srovnat, do 2 let vetsina majitelu psp (a mozna i DS) prejde na vitu ... pro mobily, ale hovori faktor, ktery mne osobne u konzoli stve jak nic - cena her. 1400 za launchove tituly pro vitu je fakt moc, cekal bych aspon nejaky launchovy titul pribaleny ke konzoli (radsi nez sluchatka a nejaky hovadiny na psn - sice jsou tam nejaky 2 casual hricky, ale kvuli tem vita nevznikla) nebo nejakou akci na psstore typu 1+1 ... tohle jediny mne zatim odrazuje od predobednani
  • Strčtě si nějakej mobil do zadku, dyť natom se nedá nic hrát...Já teda do PSV jdu, zaty prachy neberte to :))
  • Tu pyse tolik socek kteri na to ani nemaj ! Takze PS vitu zhazuji
  • Hrat na dotykovych mobilech vetsinu nabizenych her je silenost. Fakt to neni na nic jineho nez vyzkouset a smazat. Zlate PSP, ma to sice mouchy ale hrat na tom jde, doufam ze PSP Vita bude uspesne, protoze jinak tenhle segment umre a zustane jen par hovadin pro mobily.
  • jenže tolik kolik je iphonu nikdy sony vita neprodá... chápu, že je to otázka vkusu, ale osobně nemám s hraním na dotykovém displaji probém. takový dead space je paráda a modern combat 3 je lepší, než všechny call of dráty dohromady. hlavně je škoda, že většina českých médií tento segment vytrvale ignoruje... taky proto si plno z nás myslí, že mobilní hraní je jen angry birds.
    • Modern Combat je levná kopie Call of Duty a na dotykáči se mi ta hra ovládá otřesně, http://www.youtube.com/watch?v=Q4Grut2xr1Q Zkus 1:41 co ten chlap říká...
  • a já vím že handheldy na tom budou víc jak dobře především vita ikdyž sou mobily na tom velice dobře tak se stejně nedají porovnat spolu jelikož na mobilu třeba nejda zahrát pořádná střílačka kvůli absenci "páček" atd... handheldy měly,mají a ještě pěknou řádku let mít budoucnost budou to mi verte...
    • poradna strilecka nejde zahrat na nicem s packama. mysleno tak aby to byla zabava a ne pain in the ass
      • Ono to bez problému jde a pohodlně, jen člověk nesmí bejt uplnej lempl...
      • EuroSamurai
        Zvláštní mě problémy páčky u fps her nedělaj jak to vysvětlíš?
        PC Fanboy?
        • Mě taky ne...dá se to v pohodě vychytat, i když mám ted jen kompa tak na xboxu sem si to už dávál dobře páčky nepáčky :)
  • Vzhledem k výkonu mobilních telefonů (myslím skutečných, jako je iPhone 4S apod.) nemají herní handheldy žádnou budoucnost.
    • A vzhledem k tomu že takový iPhone 4S je skoro 2x dražší než tento handheld tak si myslím že to s tou budoucností nebude tak bledé. A ovládání her na dotykovém mobilu není zrovna nejlepší takže nějaké příznivce si to určitě najde.
      • 2x drazsi??? heh ALE zapomels ze si budes muset kupovat minimalne 100-1000x drazsi hry *1*
      • přesně tak, moje srdce zaplesalo nadšení když vyšel R-type na android, za 2 min jsem to smazal jelikož je to na dotykovém display nehratelné... Jediný co se na tom dá hrát construction apod. :)
        • Imho otazka casu. Mrknete treba na Joystick-it nebo Joystickers... Plus je jen otazka casu nez budou vyrobci mobilu prodavat standardni herni prislusenstvi.
          • To herní příslušenství se nikdy moc nechytí, to se s tebou vsadím, hry budou beztak vždy optimalizované na dotykáč. Není nad poctivej handheld s analogama a tlačítkama ovládání přímo od jeho výrobce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit