Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrál jsem demo.hnus, hnus, nerealistický reklamou a steroidama nabušený, americký, béčkový shoot-everything-that-moves hnus.v momentě kdy jsem viděl kterak hlavní hrdina při vaultu překážek plachtí jako lesní víla, vypnul, smazal.
  • tak ale video je zase fajn,tuctový,ale fajn
  • XXDarthVaderXX
    Pánové a dámy...jestli budu brát podle dema, tak se mi to tak trošu nelíbilo. Ne že by to bylo špatné na konzole(ehm ehm ehm), ale na PC se to prostě nehodí *9*

    No nejdřív jsem nevěděl jestli nehraju Bulletstorm datadisk...kdo hrál si podobnosti všimne(kdo nehrál, tak stáhnout také demo a porovnat :-) ).

    No uvidí se, hra na jednu stranu působní prostě blbě, ale na druhou stranu by to tak špatné být nemuselo(i když teda grafika a fyzikální zákony tady asi neexistují a působí to tak trochu jak z roku raz dva :-) ).
    • Izmæl
      Nevím, co si mám myslet. Bulletstorm jsem nedávno dohrál a žádnou podobnost s The Line tam nevidím. *13*
  • Mně stačilo to demo, příšerný, v negativním slova smyslu :)
  • Ajeejéé já z tý hry dostal krámy *8*
  • michaliuz18
    somarina co tu pisete podaktory ... mna ta hra dost oslovila a ked sa zamyslite nad inymi hrami , toto je jasny vitaz ... staci len pokukat na detaili, na to ze nepriatelia menia svoje pozicie v urcitych lokaciach ked hrdina umre a ide znova ...ze hra neni cista strielacka jak blbe call of duty , ze ma aj nejaky dobry napad, nejaku pointu, zniceni dubaj zaliati pieskom ... uz za ten napad bod hore ...
    a vela dalsich veci pozitivnich na tejto hre, hlavne zmysel pre detaili ...kto je naivny si povie blbost lebo vidi nepriatela ktory pribehne z rohu , troska nieco zabuguje a uz to vypinate
    • XXDarthVaderXX
      jo až na to, že to vykrádá v určitích ohledech Bulletstorm ale to máš jedno *1*
    • Miserius
      Klasicka ovecka, dava palec nahoru jen kuli tomu ze se to odehrava v Dubaji a nepratele maj nastaveny 3 spawny po smrtich a kombinujou si je... Ten kdo hral demo vi, ze je to prumerna smudlarna... A rikat, ze je to realisticky? Nebo dokonce nabada k hlubsi myslence? Prosimvas, to ze behaj 4 americani za nepratelskou linii a cestou postrilej 250 000 000 nepratel? Tomu rikate realismus? To je degenerace spis... To mate z toho ze zerete americky filmy a hry. Pokud nekdo veri, ze takle to funguje, mel by se take podivat na 6 mesicu do Afghanistanu a dostat rozum...Veci, co maji vojaci zazity, napr pri jizde pres mesto/predmesti/whatever musi ridic a spolujezdec nahlasovat naprosto vse co vidi-lidi,co nesou, jak jsou daleko atd (alespon češi ;))...to uz nikdo nikde neukaze, ale zato vam ukazou auto napechovany americanama - strilejici z oken a zhaveni padesatky na strese jako kdyby to byl vysavac... Nekdo toto dohraje a jeste si bude pripadat ze ted uz chape utrapy boje nebo psychiku vojaku (alespon tak to tady prozatim games propaguje a je mi z toho na bliti- *11* -asi ne jejich vinou, proste to takle masiruje vydavatel=pablb)

      To jsem se zase vytocil a vysledkem bude mínusová bouře.

      Shrnuti: Je to normalní, primitivni 3rd person strilecka s pribehem vhodnym do filmu s Seagalem ktera se snazi lehce-zmanipulovatelne osobnosti presvedcit, ze ukaze jake to je byt vojakem...

      Prirovnal bych to k tomu, kdyby se nekdo chystal na cestu kolem sveta, a aby se podival jak to asi bude vypadat sel a zahral si Uncharted serii

      Pokud nekdo chce zjistit jake to je byt vojakem pomoci hry - Arma 2, sice nebudete mit "holywoodsky" supr frupr pribeh, ale budete mit povedenou, relativne!! realistickou hru...
  • jindra.veliky
    Hral jsem DEMO a behem prvnich 3 minut jsem znicil jen 7 helikopter. V dnesni hre bych cekal aspon 10 helikopter a snad i stihacku. Takze smula. Snad se dvojka podari vic. *6* *7* *11*
    • sakra, já se navyk ti dávat mínuska a teď abych si odvykl.. dobrý komentář. *3*
    • To si holt budes muset pockam do podzimu na Black Ops 2. *6*
    • BoB.2
      A kde jsi vzal ty helikoptérý?
      • Miserius
        ve hre? Asi minutu po spusteni dema? Tam clovek sestreluje helikoptery jak na bezicim pase....
        • vypadá to dost tupě když ty vrtulníky hráčovi nalítávají přímo před jeho big gun a ani po něm nestřílejí
    • přesně tak *1* něco jako toto http://www.youtube.com/watch?v=oAHutAeAjSI
    • Cahir
      Teda Jindro, takový vtipný, trefný a kousavý komentář bych od tebe nečekal.
  • Ja musim rict ze z maloktery nadchazejici hry mam tak rozporuplny pocity jako prave z tyhle a to hlavne kvuli tomu krycimu systemu ala gears of war ktery me proste moc nebavi. I tak jsem ale docela zvedav.
  • neuškodí.nic na něm není ale jen to má přitáhnout pozornost .dobrá reklama nebo špatná reklama je taky reklama
  • BoB.2
    Hral jsem DEMO a je to super.
    • Nehrál jsem DEMO, takže nevím, jestli je to super. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit