Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Já už na ta videa ani nekoukám. Prostě čekám, co se z toho vyklube. Spíš mě teď už zajímá ta část ze současnosti. Vubec se na tu hru netešim, a to mam AC strašně ráda :(
  • Nezlobte se na mě ale co Vás pořád baví na tom assasinovi. Osobně jsem hral první a druhý díl, které byly revoluční a hodnocení 80-90% příjmám ale co je moc to je moc. Brotherhood a Revelations už neměl žádne inovace a oba měli strašně nudné a předvídavé příběhy ... a ani moc inovací nečekám od AC 3 ... tak mi prosím vás řekněte proč bych si to měl koupit ? (prvně stáhnout a potom koupit)
    • zajimave, ze si hral jen prvni dva dily, ale nazor mas na vse, zrejme si klasicky jako ovecka prebral nazor nekoho jineho :) a jinak v ACR bylo dost novych prvku, ale prave ty hru zmrsily (alespon pro me)
      • A ... máš pravdu ... tak to opravím. První dva díli jsem projel a Brotherhood a Revelations jsem vyskoušel ale nedohrál jsem ani jedno protože, jak jsem již zmiňoval bylo to pořád to samé.
  • walltar
    Zajímavě zní fakt, že autoři zahrnuli různé typy munice pro palubní dělostřelectvo, takže dojde jak na klasické dělové koule, tak na sofistikovanější způsoby zabíjení a ochromení lodí..... tak to mě příjde jako základ. Hru co má námořní bitvy a nemá alespoň 3 typy munice bych si ani nedovedl představit.
    • Doufám v možnost, že v případě nedostatku munice půjde nabít vidličkami.
  • BoB.2
    Ve filmu Master and Commander: The Far Side of the World nabijí a střílí mam dojem něco kolem dvou minut.
    • Nejlepší britský posádky byly schopný nabít dělo za asi 3 minuty ( průměrně nabíjeli tak za 5 ), ale to samozřejmě jen na začátku boje pak se rychlo v závislosti na čase snižovala.
    • Tikov
      Fr. pozemní dělostřelectvo za napoleonských válek střílelo 2 rány za minutu. Přenášet to na loď je nereálné, ale jakožto arkádový prvek by, zrychlení na výstřel po 30 s, nebyl marný.
    • A taky tam jeden doktor operuje sám sebe! Doufám, že to ve hře bude jako minihra.
  • Spiker01
    Jn taky jsem přemejšlel, proč sou ty lodě tak rychlé. No ale simultáro lodě bych fakt nechtěl, arkáda bude lepší...
  • BoB.2
    Jsem zvědavej jak zdůvodni že se z indiána stal zkušený kapitán lodě.
    • Shaker
      typoval bych to jako odmenu za udalost, ktera je videt v traileru a to jak Connor sam vlitne na tu anglickou armadu a vykona(execute) sefika na koni a pri tom ho sleduje ten americkej velikan :)
      • MUHEHE. Massa Connor heap good
    • Magister_Peditum
      Amerika je přece země neomezených možností. *15*
    • *napůl indiána

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit