Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tisíc lidí tisíc chutí. Já jsem za info ohledně PC dema rád, takže díky! :)
  • Johnny
    sem netušil že je tu tolik kidů co uznávaj jen LOLko WoWko,a CSGo xD
  • Tak abych se připojil do místního hejtu.......Mě to popravdě taky moc nechytlo. Určitě to není špatná hra ale asi není pro všechny a člověk od toho hlavně nesmí čekat klasickou FPS. Možná tomu dám šanci v budoucnu............
    • Ristoro
      To máš pravdu. Ta hra není pro všechny. Ta hra není pro průměrného hráče roku 2017. Nevybuchují tam každou minutu budovy, nejsou tam "super cool" postavy ani nedostaneš AK-47 a nestřílíš tam ruské vojáky ani nehraješ za sexy buchtu s velkýma kozama. Prokletí této hry je doba, ve které vyšla, vyjít o 10 let dříve, kdy lidi ještě u her i přemýšleli a vyhledávali i nějakou tu atmosféru, je ta hra trhák.
  • Nevím, co je horší...jestli trapno-série COD...nebo takovéto pseudo-FPS. To už snad raději The Sims na PS 4. Ale tak co...alespoň nebudou kindrsáci dělat venku bordel.
    • Johnny
      to trolení to chce ještě hodně dopilovat ;)
    • Veskoslav
      Ten nick ti vymýšlela kočka, když ti přešla přes klávesnici?

      Pseudo-FPS? Zdá se, že se Maxíček rozmnožil. Pučením nebo něčím podobným.
    • Vem si prášek a běž spát, opravdu komet rovného vola... Zase se člověk vyjadřuje ke hře kterou ani nenainstaloval...
  • TheGGG
    hra je dle dema nudná, ale asi to koupím otci k narozkám, toho takový blbosti jako bioshock, system shock atd baví a toto vypadá podobně....
    • Koukam, na kvalitni tvorbu, ktery se da rikat i umeni, si dost imuni co? Na hlavicko z kocarku spadl si?
      • TheGGG
        spadl a přímo na tebe----
        • Vy se tu s chudáčkem TripleGayem pořád ještě bavíte :) To má ale štěstí, že se ještě najdou jedinci, co neprokoukli jeho pravé jméno a zbytek, který mu odepisuje jen proto, aby se dobře pobavil :)
  • Lupulin
    Nejlepší letošní hra a většina z vás se na to vybodla a nekoupila to, styděl bych se být takovým hráčem!
    • nekupila lebo to je nudna nezaujimava blbost
    • dobrá hra ale letos to nestačí ani na top 5. Prostě dobrý rok...
    • no kludne sa hanbi :D to ti nik nemôže zobrať...ale nemusí sa to páčiť každému ked sa to páči tebe...:D..napr mne to príde nudné a graficky nepekné,tak za to nebudem vyhadzovať peniaze.:)..a navyše za nejaký čas to bude ponúkané z výraznou zlavou ..dokonca možno aj na huble buble za 1dolár.:)..tak potom to možno skúsim.:)
    • Lukass
      Pro me je to odpad, co bych nehral ani zadarmo.
      • a co je na tom tak odpadniho? Takovejch her si prejes, aby bylo vic, ty pako.
    • Rejsek
      Pro mě například nejlepší letošní hra vubec není z tohoto roku a vůbec se za to nestydím :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit