Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi, velmi krátké *7* ...
  • Hru jsem získal z Humble Bundle a dohral jsem to za jeden večer. Krátkost hry mě trochu zklamala, ale jinak to byla celkem pohodova adventurka. Mohlo by vyjit i nejake pokracovani... zrovna tohle bych si dokazal predstavit i epizodne
  • ctrl+F Bad Mpjo, nic? Recenzi nema cenu cist, kvuli zjevne nezkusenosti autora.
    • Odulin
      Jasný, pokud padnou slova jako šváb a adventura, pak by mělo zaznít Bad Mojo., ale neviděl bych to tak zle. :)
  • maros.goc
    ? Toto ma byt vtip? Dvojhodinovu adventuru bez pribehu, vyzyvavej obtiaznosti, ci bez postav s nejakym ale aspon naznakovym vykreslenim charekterov je podla pani recenzentky Lucie na rovnakej urovni ako Memoria ci Goodbye Deponia? To akoze vazne?...
    • The_Nameless_One
      Pokud je člověk vášnivý entomolog, tak proč ne? Tady zase někdo bere čísla smrtelně vážně.
  • michaliuz18
    tak ja to teda skusim aj ked som to prvykrat videl neoslovilo ma to, hraci vraveli ze je to nuda no ja sa na hry pozeram inak ,uvidim tesim sa teraz na to po precitani recenzie
    • maros.goc
      Hra je nudna, lahka, kratka a otravna...
      • michaliuz18
        napisem sem potom co hru skusim ci mas pravdu:D
      • Jack1947
        Adventurista nejsem ale uz to s tou Deponii trochu neprehanis ? *7* Jako by byla jedina (jo a hry jsem nehral).
        • Bohužel, ta hra je opravdu nudná a otravná.
          • michaliuz18
            a ty si myslis ze tvoje deti pochopia takejto hre nie:D ne kazdemu sa musi pacit vsetko , kazdy ma iny vkus to berem, ale nehovor ze je to nuda a blbost, to povedz nejakemu COD alebo co, hra je mila ,zlata, a taka jednoducha, a mna take hry bavia viac nez tupe strielacky pre deti, aj ked zenska co to recenzovala prehana, asi sa jej to pacilo sak je to zena no bere hru az moc akoby bola uplne super.. pritom je to len dobra hra, originalna a zaujimava
            kto tvrdi ze je hlupa nudna a otravna tak bud je to nejaky pan "tupo strielackar tupu AI" alebo len typek co sa mu hra nepaci
            • Moje děti hrají i point n click adventury stejně jako já, takže nevím, proč by takovouhle hru neměli pochopit. Jestli tě to baví, tak OK, já ti to neberu. Mě to zklamalo, ostatní hry od Daedelic mám rád. A nejsem tupostřílečkář, nemusíš mě hned škatulkovat, když mám jinej názor.
          • V čem, proč? Připadáte mi tu poslední dobou všichni jako puberťáci kteří říkají matce "I hate U" a za pár let je jim za to trapně. Uveď konkrétní příklady, nebo drž hubu :)
            • Tak hochu, jedinej kdo z nás dvou je puberťák jsi ty. Já už mám děti školního věku. A vysvětlovat, proč je hra nudná? Opravdu má smysl vysvětlovat někomu, kdo se hned uchyluje k vulgarizmům typu Drž hubu? No ale což. Není v ní nic, co by mě jako hráče zaujalo. Jednoduché hádanky, žádná výzva, příběh, nic, co by mě hnalo hrou kupředu. Prostě je nudná. Otravný je hlavně zvukový doprovod. Koupil jsem ji v bundlu s jinýma hrama a myslel si, že aspoň dětem se bude líbit, ale ani oni o ni nemají zájem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit