Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to nejde říct nic jiného než:
    https://www.youtube.com/watch?v=LhsCde0pNIg
  • firebug
    No jestli tam nebudete moci hrát i za tmavý chléb, tak jsou tvůrci zas..ní rasisti, kteří si zaslouží shořet v pekle! :-)
    • danny_the_hound
      Na HARD vraj budeš hrať za celozrný chlieb a po zadaní špeciálneho kódu dokonca za tekutý *3*
      • firebug
        Přátelé, opomněli jsme to nejhorší na této "hře", a sice že propaguje lepek (!!!), což je snad ještě horší věc, než genocida. Kdo bude hrát tuto věc, je tudíž automaticky nechutné sadistické prase!
        Hodně štěstí GAMES.cz pří shánění recenzentů téhle úchylárny. Já bych to nehrál, ani kdyby mě za to platili... :-)
        • walltar
          Já osobně v lepku topím židy ... nejhorší kombinace. *5*
        • A všichni dobře víme, co takový lepek dokáže.
          https://www.youtube.com/watch?v=IQxywmojNiA
          • firebug
            PŘESNĚ tak! Moc si navíc vážím tvé zmínky o chlebových plackách, jejichž přítomností ve hře by bylo dosaženo alespoň té genderové vyváženosti. Ježíši, jsi snad jediný člověk, co mi opravdu rozumí? Já snad začnu věřit. :-)
        • Jack1947
          Pokud by to snížovalo tvojí profesní důstojnost tak na to bysi měl výhradní právo. *3*
    • A co chlebové placky? Myslel někdo na ně? V Nazaretu to byl svého času docela hit.
  • Proč mi ta hra připomíná tohle? :D
    https://www.youtube.com/watch?v=LhsCde0pNIg
  • hlavně žádné pečivovité otázky prosím *6*
    • Tě péro sombréro! *1*
      • nedal byste si nekdo toast?
  • Jack1947
    Tímto pádem slibně rozvijejicí se studio které se mohlo zaobírat zajímavějšími projekty kleslo, k blbosti která zabaví stejně potrhlé publikum.

    Věřím že si to příznivce najde, avšak je to... achjo. Nadsázka tady moc k uvahu asi nepříjde no. Pak se nedají brát takovéhle hry vůbec vážně. Viz Goat simulator.... co bude dál simulace wc mísy... výkop kanálů by byl zábavnější. *4*
    • k blbosti která,*
      zabaví*
      k úvaze*
      mísy*

      Dysgrafik?
      • Jack1947
        Mimo jiné.
  • Tomu se říká "mrhání lidskými zdroji" za účelem výdělku. Kapitalističtí manažéři boří hranice své zbytečností! (snad bude i o tom simulace)
    • walltar
      No vidím, že tvoji rodiče taky mrhali lidskými zdroji ...
  • Mart9
    Pořád lepší než Hotline Miami
    • Mart9
      Tak pardon, malinko jsem zatrollil, ale stojím si za tím. Připadá mi to i lepší než Goat simulator.
    • Porad lepsi nez Tomb Rider.
      • Mart9
        To mi nemůže nijak ublížit, protože všichni, ale naprosto všichni víme, že to není pravda *4*
        • Je to jenom o tom koho se zeptas. Ja to treba vidim uplne naopak.
          • species
            to nechapes ze ten vocas jen prudi?

            Navic je to dost chaby pac prece vsichni cetl clanek a vime ze pujde ovladacem ovladat vsechny strany chleba(ctyri), pritom novy(neplest s temi starymi) Tomb raider si vystaci se sirkou ve W a muzes to sledovat jako film.... dost spatnej film ale to mas fuk
            • Chapu... kdyz Mart9 je muj oblibenej mistni omezenec a cas od casu si na nej proste zareaguju no :(
            • walltar
              No abych se přiznal tak bych si radši zahrál simulátor chleba, než Tomb Ridera.
  • ,,Já nechci žádnej toast a on taky nechce toast. Pamatuj si, že tady nikdo
    nechce žádnej toast. Ani teď, ani jindy! Žádnej toast!"
    • species
      inb4 cela konverzace z trpaslika.
  • species
    Jsou momenty kdy jsem opravdu hrdy hry kam az se herni prumysl za ty roky posunul, no a pak jsou tu taky momenty jako je tento kdy mam chut hodit PC z okna.
    • Kozy
      Proč? Jenom kvůli tomu že to nemá "oduševnělej" příběh, "nextgen" grafiku to nemůže být zábava? Od toho hry přece jsou. *9*
      • species
        Blesk je imo pro spoutu lidi taky zabava, to ale neznamena ze vedle ostatnich platku je to odpad vsech odpadu.

        edit - tim chci rict ze nejde o odusevnely pribeh ani o next gen grafiku ale spis o to ze ten namet je silene stupidni a moc se mi nelibi jak se to rozrusta.... simulator kozy, hory, octodad a ted tohle....

        zabava to samozrejme byt muze.
        • Nikdo te nenuti to hrat, nikdo te nenuti to kupovat. Kdyz se ti to nelibi, tak to ignoruj. No jo, jenze ja zapomnel, z ty se musis vyjadrit naprosto ke vsemu.
        • Kozy
          O co míň stupidní námět je třeba... jákákoliv hra. Všechno jsou to voloviny.

          Souhlasim že třeba s tou horou to byl trochu úlet (alespoň tomu ale odpovídala cena). Když to bude mít přijatelnou cenu tak do toho půjdu, věřim že se u toho nějakou chvíli budu bavit a nic víc od toho nečekám. Je dobře že takový hry vznikaj, neni dobrý mít jenom rádoby dospělý a vážný hry.
          • species
            Ja si nemyslim ze je dobre ze vznikaj tyhle hry. Nicmene respektuju tvuj nazor.

            Pro me je "nevazna" a "nedospela hra" treba Borderlands, tim chci rict ze hra se nemusi brat vazne ale muze mit hloubku
  • simulátor grilování kachny ve 23:00 :-))) přes den 50km na koloběžce, v noci grilování kachny
    • chybí ti tam zkoumání šaten na plavečáku *1*
    • a jinak prasky sis vzal jo ?
      • diazepam..na předpis :-)
        • species
          to je jeste slabota, kdo si nepicha tramal primo do srdce neni hardcore
          • simulátor píchání tramalu přímo do srdce? View jako surgeon simulator? why not? :D ovšem největší peckou je pro mě stone simulator..
            • species
              Ja uz hraju nekolik tydnu Mountain, skvely pocin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit