Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    .
  • Pokud by nekdo mel kody a nepouzije, tak na tygr69@email.cz budou vyuzity. Dekujeme predem za nas klan...
  • časopis jsem si koupil elektronicky, kód tam nebyl.. můžu časopis vrátit nebo reklamovat? :D
    • Tak mam to same !... ;-( Jak si to vyresil ?...
      • blixa
        Kod vam obema prijde emailem do dvou pracovnich dnu od koupe casopisu. Pokud by se tak nestalo, piste na redakce@level.cz
  • Ahoj, kdyby jste se náhodou někdo chtěli zbavit kódu do wot pro stávajíciho hréče jelikož wotko nehrajete tak mi jej můžete poslat na mixyk@seznam.cz ... já už level koupil a kod využil tak abych mohl aspon podarovat mé spolubojovníky, díky :)
  • Jack1947
    Už jsem komentoval ve fc tak jen dodám supr, WOT asi nevyužiju ale vsadit si zkusím. *3*
  • "Jubileum s 250. číslem zachraňuje stokrát otřepané téma o historii časopisů, brnkající na osvědčenou nostalgickou notu shodně jako před měsícem."

    Na tom asi neco bude, ja koupil, po 10 letech, vyrocni cislo a ty nostalgicke clanky me fakt dostali *1* , hned bych se vratil o 15 let *13*
    • TheGGG
      retrofile *7* Hry před 15 lety byl jeden kostkový překombinovaný šit vedle druhého.
    • Já bych si výroční číslo bez článku o historii časopisů ani nedokázal představit.
  • Dogkiller
    Kolik asi vyjde ještě čísel?

    http://www.eurogamer.cz/articles/2015-02-19-level-se-v-prosinci-potopil-na-nove-minimum
    • Tilwaen
      Dokud to bude JDmu cuchat nervy, budu LEVEL podporovat *1* On je tak roztomilej, když se čertí na Twitteru.
    • To je otázka, kterou vídám už asi tak pět let... A pořád ten Level nějak frčí *1* Ale vtipný článek, takový hoooodně nenápadně napsaný proti Levelu. Kulišák ten Doskočil! *5*
      • nekromant33
        Q: proč máte potřebu útočit na redakci levelu a games.cz? nevadí vám že se tím shazujete?

        A: Na Eurogameru o nicem takovem nevime...
    • Už jsem o tomhle čísle informoval Akcida, Gottwyho, DSbombastika, Carrambu 66 a borce WorldofCooperation.

      ..tak snad se nákup ještě zvedne! *2*
      • Proč ty mínuska? Vy je tu nemáte rádi?
        PS: ..fakt mně to zajímá.
    • nekromant33
      Yesss, jsem v novince na Eurogameru! Příští zastávka Bonusweb!
  • Občas jezdím na větší nákup do kauflandu, pokaždé se zastavím u regálu s časopisy a během 5 minut stihnu celý level prolistovat, přečíst co mě zajímá a vrátit zase zpátky a stačí mi to, protože tohle vlastně už ani není časopis o hrách :). Přes 1/2 časopisu tvoří články různých témat o které bych většinou ( až na vyjímky ) sám dobrovolně na netu ani nezavadil.
    Přeji hodně štěstí, ale myslím si, že cesta, kterou se level dal/dává moc lidí dnes vůbec nezajímá.
    • Jack1947
      Pokus o trolling +, trolling celkově nic moc , try better & harder next time bro, i know you can.
    • "Myslím si, že cesta, kterou se level dal/dává moc lidí dnes vůbec nezajímá"

      ..mohu vědět, jak jsi k tomuto závěru došel?
      • Soudím dle toho, že mi přijde čím dál zajímavější a prodeje lezou taky dolů. V minulém roce jsem si ho párkrát koupil a dá se říct, že jsem si tak 1/2 časopisu přečetl, ale poslední měsíce v něm jen na pár minut listuji a říkám si, že bych si ho snad nevzal i kdyby byl zdarma, protože tohle nemá s hrama nic společného. Recenze na 1 stránku, samé "retro" články, preview na nějaké zajímavější hry, které letos vyjdou, tak o tom si může nechat člověk maximálně tak zdát. Jasně ... všechno je dneska na netu, ale během týdne si rád párkrát jen tak zalehnu na gauči a chvíli si něco počtu i za cenu toho, že už jsem vesměs tohle x na netu četl, ale z jiného zdroje a tohle přesně splňuje konkurence, ale level je očividně úplně o ničem jiném, než jsou hry ..
        • firebug
          Tvrzení, že Level není o hrách je hodně nadnesené. Každý článek se pochopitelně her či herního vývoje týká (možná až na stránku o kultuře).
          Chápu, že ti můžou chybět rozsáhlejší recenze. Mě to na druhou stranu vyhovuje a recenze bych klidně vypustil úplně. Na internetech se jich válí desítky (na stejnou hru) a pokud ti nevadí angličtina, tak i stovky...
          Dělat časopis, který se věnuje různým tématům a rozhovorům s lidmi ze světa her, mi přijde mnohem smysluplnější, protože takových článků je (alespoň na českých) webech o hrách nedostatek. A o to spíše si Level koupím. Jen škoda těch nižších prodejních čísel no... Přeji Levelu hodně zdarů!
        • *7* ...tak je evidentní, že nejsi cílovka. - Zatím fakt ale aha! -
          Je fakt, že prodeje jdou ZATÍM dolů, ALE jakmile se najde více lidí, které zmíňená témata v Levelu zajímá, tak se prodeje zvednou.

          A je FAKT, že se o tyto témata (chápu že tebe netankují) zajímá stále více lidí!
          Příklad: Je mně 14 ale co budu v životě dělat? hmm.. AHA! Programátor/3D Grafik/2D Grafik/ atd., atd.... v každém Levelu ho něco bude zajímat.

          Takže dočkej času, a vy hoši z redakce LEVELu držte se, sakra držte se!! *5*
  • jj to byly časy, pamatuju, když jsem na tohle číslo http://www.oldgames.sk/mag/score-9/ čekal 2 hodiny u trafiky než ho dovezli. Další dvě hodiny jsem ho hltal před trafikou, protože se mi nechtělo domu poslouchat blbý dotazy co škola atd. *5*
    • jj *15* taky ho mám.. (leží v kupě necelý metr ode mne)
  • - OBCHOD - ( 200,- Kč ) chybí 1 místo v garáži
    Prémiový účet 3 dny: 78,- Kč
    T2 Light Tank + 1 Místo v garáži (M3 Light jsem nenašel): 122,- Kč

    - LEVEL - ( 99,- Kč )
    Prémiový účet 3 dny + Tank M3 Light + 2 místa v garáži + Perfektní čtení: 99,- Kč

    *8* *8* *8* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit