Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bumtaratabumbumbum

    No, onu mechanickou jednoduchost bojů (tvoření comb, útoků a tak) bych tomu úplně nevyčítal, vzhledem k tomu, že u her tohoto typu to bývá celkem běžná záležitost. Osobně jsem teda hrál jen Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst (asi nejpitomější název hry co znám) a pak ještě Storm Revolution a obě mě bavili právě proto, že bylo celkem snadné do nich proniknout (bojovky mě totiž jinak naprosto míjejí). Z toho co jsem četl, tak bojovky One Piece a Dragonball na tom nejsou jinak. Přijde mi teda, že ona jednoduchost je v tomto případě úmyslnou featurou a tudíž nejspíš necílí na vyznavače klasických bojovek typu Street Fighter, Mortal Combat a Tekken. 

    • Jack1947

      Naruto jsem hrál taky docela zábavná hra... sice nedohrál( to jsem si myslel že to bude blbost)

    • nightborne

      Jasně, ono to k tomu trochu patří, ale vocaď pocaď. Samotnej celkem jednoduchej princip bojů by byl relativně v pohodě, jenže tady se ještě mísí s tím, jak hrozně podobný sou si postavy navzájem.

      Takhle to řeknu, zkoušel sem to s kolegou, taky fanouškem anime, otevřeli sme si k tomu nějaký tekutiny, on to držel v ruce poprvé v životě. A i přesto sme se po circa třech hodinách shodli, že už nás to nijak zvlášť nebaví, protože zkrátka mlátíš pořád stejně, ať děláš, co děláš.

      Jinak Ultimate Ninja Storm sem hrál akorát čtyřku a ta měla boj v přímým porovnání daleko rozmanitější, co si vzpomínám =) .

      • Bumtaratabumbumbum

        No jako jak se to vezme. Mechanicky ty comba a útoky v Ultimate Ninja Storm vznikaly v podstatě u každé postavy úplně stejně (rozuměj  pomocí stejné kombinace tlačítek). Ovšem pravda je, že útoky vypadaly a chovaly se různě, to zase jo.

  • kkING

    Neni zde Issei Hyoudou a nikdo dalsi z High School DxD 😐 a tak hodnoceni odpovida bez ohledu na skutecnou kvalitu hry. Opomenout nej, nej, nej ... hrdinu vsech dob je opravdu zarazejici... 

    Na druhou stranu jsem u prehledu psotav nezahledl ani jmeno Kirito a tak ...

    • nightborne

      =)). Na druhou stranu, nejen, že by možná někdo měl problém s vizuáním zpodobněním nabíjení Oppai Dragonových technik, DxD hlavně není od Jumpu. SAO taky ne.

    • Tobi_Darkness

      Jestli to náhodou nebude tím, že High School DxD nepatří pod Shonen Jump...

      • Carnage666

        Asi se v tom moc nevyzná 😀 chybí mnohem víc zajímavých postav a např. z My Hero Academia se toho dalo vyždímat mnohem víc než jedna postava ale tak stejně si to 100% schovávají na DLC.

        • nightborne

          All Might by podle všeho měl bejt v DLC. Ale jak sem psal, těch postav, co by bylo fajn zahrnout, je tolik, že nikdy nebudeš mít všechny... jenom u Bleache s Narutem by se dalo vyjmenovat tak sto hrdinů, co by si ještě zasloužili místo =)).

          • nightborne

            (A ten Saitama mě vyloženě štve, ačkoliv na druhou stranu dokážu pochopit, že kdyby ve hře byl, přestala by mít smysl =D )

  • CRYPT

    Teda povazuji se za velikeho otaku, fanouska manga komixu a vicemenne i anime a i presto, ze krome Death Notu mi jejich dalsi pociny nic nerikaji (ne ze bych je neznal, ale nikdy jsem nemel potrebu je zacit cist/sledovat), tak musim souhlasit s autorem, 2D postavy do 3D provedeni se nehodi. Nechci rict, ze by se jednalo o spatny krok, ale osobne za sebe reknu, ze sakra videt 2d postavy v 3d - to chce notnou davku peclivosti a hlavne citu. To co jsem videl v traileru, tak mi zanechalu akorat pachut v ustech po drzeni skloviny zubni...

    • Carnage666

      Spousta anime her je zpracováním do 3D ale tady je prostě špatná stylizace.

    • Morlang

      "jejich další počiny" myslíš Jump? Z toho je nej suverénně One Piece

    • kkING

      uz si ani nevzpomenu kdy jsem hral nejakou "anime" hru, ale obcas se podivam na nejake to video a vybavuji si dve hry kde me zpracovani postav opravdu zaujalo. Peria Chronicles a Kurtzpel, ale tusim jeste neni hotova ani jedna 🙂

  • Jack1947

    Škoda že se to nepovedla to přesto že už tam byla fůra updatů, no snad příště.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit