Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to uz je let... :) tuším že sem budování jurskyho parku poprve zazil na ps2. Vzpominka na dva t-rexe jak sem je dal do jednoho vybehu...A SAKRA :) Tohle bude asi podobne udelany + hromada dalsich "problemu" + lepsi gragika... no jdu to obednat,protože budovatelsky kousky ja moc rád :)
  • MartinStary
    Vypadá to jako druhý díl hry Jurský park: operace genesis
  • Ja porad chci opereny dinosaury :(
    • Tak se jdi podívat do kurníku :)
    • http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2145192-tyranosaurus-nemel-nikdy-peri-dokazuje-novy-objev
      • 1) Vsichni dinosauri nejsou tyranosaurus
        2) Supiny na jedne casti nevylucujou peri na jine
        3) Peri nemusi slouzit jen jako tepelna izolace
        4) http://www.eartharchives.org/articles/did-t-rex-have-feathers/
        • nedávno s tím všichni masírovali, teď už je jasné, že to mohlo(mohlo) mít pár druhů, důkazy pořád žádné, takže opravdu je dobře, že tam žádné peří není. Pět let zpátky tvrdili, že všechny druhy měli peří včerně Trexe, takže tak
          • Koukam ze ty to moc nesledujes :D
            • qwerty pokud hledáš v archologii 100% jistotu, tak sis trochu zpletl obor. Máme problém pochopit egypťany pár tisíc let zpátky, natož období dinosaurů před miliony let XD
            • Ghost47
              Zrovna v JP se to dá jednoduše okecat tou žabí a ještěří DNA, co s ní opravují poškozené kusy kódu... a v posledním filmu už bylo docela jasně vidět, že když lidi z marketingu řeknou, že dinosaurus bez peří je populárnější, tak prostě v Jurském světě to peří mít nebude (leda že by vyrobili pár kousků pro vědecké účely bokem).
            • Ne tak uplne... u spousty druhu ktery jsou porad vyobrazovany jako holy uz je peri prokazany a bylo uz v dobe kdy vznikal treba 1. Jursky park.
            • takze jsem tam, kde jsme byli, nikdo nic nevi se 100% jistotou... takže zatím žádné peří a jsem za to rád.
            • Ale ja ti prave rikam ze nikdo nikdy nepotvrdil z T-Rex peri nikdy nemel. Naslo se par opravdu malych otisku kuze ale peri neni jenom to co dneska vidis u ptaku.

              Napr. i tohle je typ peri a i takhle mohl T-rex vypadat: https://blog.everythingdinosaur.co.uk/wp-content/uploads/2017/12/chris_packham_rex2jpg.jpg
            • no, ja jen vím, že před pér lety tvrdili se skoro 100% jistotou, že Trex a všechny druhy měli peří, teď potvrdili, že to byly bludy pár vědců, že Trex peří nikdy neměl. Mě to stačí a máš pravdu, nesleduji to.
  • Hodne z vas asi nedoslo ze si mikey dela z nabozenstvi posmech, domnivaje se jak je vtipnej a chytrej. Mne to triggeruje a cenzor misto aby to smazal, protoze to porusuje pravidla diskuzi, tak sem haze smajliky
    • přejmenovat na "Jurassic World: Evolution?"
    • Krescz
      bylo to vtipný, nebuď kakabus a přidej se k zesměšňování největšího failu lidstva
    • ajeje nabožníci jedou... *1*
  • Veskoslav
    No jdu si nainstalovat Dino Island! *1*
  • Na JWE se hodně těším a potom, co jsem viděl gameplay demo, kde to vypadá naprosto skvěle, pro mě osobně nejočekávanější hra tohoto roku. A navíc k tomu bude ještě Fallen Kingdom v kinech, prostě paráda :-)
  • Kingdom Come mi jede na me staricke gtx 680 2 gb nadherne na ultra nastavenich sem tam lag ten novej update proste ta hra je ted fakt dokonala
    • nj taky záleží jestli ti to jede nádherně při 20fps, nebo 60fps :)
    • https://www.youtube.com/watch?v=WZvP8_gPyv0

      Jj, na 1080Ti to jede hůře, ale ty na 680 na ultra. Mi povídej... Jinak tady se řeší draci ne Vávra.
  • Počkat, počkat, počkat! Když ten chlápek stejně mrtvej nezůstal pak proč máme truchlit? Takovouhle vraždu by nevyřešil ani sám Horacio Kajn a jeho banda a to jsou jiní machři...... *5*
  • MickeyMutant
    Dneska je Velkej pátek, den umučení Ježíše Krista. Kdybyste radši, neznabozi, napsali něco o tom. Ale to ne, radši fabulujem nesmysly o dracích, co stejně nikdá za 6 000 let historie Země neexistovali.
    • a víš o tom, že narozdíl od toho tvého hrdiny se kostry těch "draků" našli ? Dokonce je jich sposta po všech muzeích světa co se trochu dovzdělat a jít si šáhnout na PRAVDIVOU histroii do muzea místo poslouchání pohádek v kostele? *3* *14*
      • Krescz
        a ty sis šáhl? může to být z plastu *7* Find Jesus in your hearth or burn in hell pagan. Ne vážně, kolik máš IQ?
    • Rejsek
      Nechápu, proč se tak ježíš.
      • Coffin.Corner
        K ježíškovi přála bych si Ježíška... *1*
    • TheGGG
      tady není o čem, ježíše nechal otrávit putin... to jak je na kříži už je jen fake news..
      • Ok
    • Pravdu dis, bratre! Dosti bylo popularizace nesmyslne pseudovedecke evolucni teorie, kterou zaslepenci stale hlasaji, ignorujice zazrak stvoreni Pana naseho. Kdyby byl Frontier co k cemu, udelal by hru oslavou Jeho velikosti a vrcholnym klenotem parku by byl Adam. Ale beda, jestli by mel pupik, to by nebylo vedecky spravne.

      Ale vzhledem k tomu, ze kacirsky Frontier nic takoveho neudela, nutno se i spokojit s draky a doufat, ze tam bude trosku vice managementove slozky nez v Planet Coaster. ;)
      • Pevně věřím, že se jako pokračování nedočkáme stavby těch úžasných křesťanských tematických parků co už mají v USA. To už je opravdu úlet.
    • Tady se někdo nemůže dočkat, až dostane v pondělí pomlázkou na zadek *1*
      • Mickey: Tohle jsou stránky o hrách,ne o náboženství a svátcích.
        A nazvat Dinosaury draky,na to musíš mít asi pořádnou kriplózu.
        Anonym:No,u něj nebude to jen pomlázkou a nebude to jen na zadek.
        • Krescz
          Hybaj do práce pohane a nebudeš mít čas na nějaké bezbožné dinosaury. To si říkáš katolík?
        • nightborne
          *15*
  • Vypadá to dobře! Původní díl mě tehdy dost bavil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit