Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    No, v té konkurenci vynikajících titulů, které nás na jaře čekají, je tohle naprosto oničem a na okraji mého zájmu... meh.

  • Jack1947

    Ten kdo na to není aspon trochu zvědavý, by si měl dát facku a kdo si to nemyslí radši rovnou 2 a jednu ránu o zem 😀, ne opravdu kde jinde se mám vyblbnout v nové hře ? fakt by mě to zajímalo, io kdyby to bylo třeba jen 15hodin což nebude...

    • StarejKokos

      Kliiid... Trojka byla dost spatna hra v porovnani s 1. a 2. dilem takze tvoje nadseni fakt nesdilim

      • Jack1947

        Nejde jen o grafiku ale destrukce nic jiného není, kéž bych mohl říct že lepšího ( jak rád bych další Mercenaries :-(

      • Me nejvic 3. dil zklamal jizdnim modelem a grafikou, ktera je mega narocna a ani nevypada dobre, pritom v Mad Maxovi ukazali, ze to s nasvicenim umi mnohem lip, v podstate  i JC2 se mi libi mnohem vic jako celek.

        • tomasrippl

          Co se týče jízdních vlastností nejlepší byla v 1, ve 2 to bylo už divné. Ale ve 3 jsem se nejvíc vyřádil na destrukci mostů, základen, a leteckých soubojů. Je to blbost ale dobre vymyšlená

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit