Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sleduju novy carmageddon od uplneho zacatku. Hlavne z nostalgie, protoze jsem dospival po boku jednicky a dvojky. A jen ziram, jak se do toho opreli. To klobouk dolu...

    Rekl bych, ze prave dnesni doba skvele nahrava "reinkarnaci" tohodle dila. Na kickstaru uspeli, a vselijaky blbinky jim jen nahravaji. Jaky jiny vyvojar by si mohl tohle dovolit zverejnit na fb: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31/p180x540/1557328_696650263691414_1447353310_o.jpg

    Kvalitativne ta hra nepusobi uplne nejlip z videii, to je pravda. Trochu me desi, ze i ve videiich je videt, jak jim hapruje optimalizace. I co se tyce prezentace videii, tak si rikam, kdo jim ty videa striha a pripravuje, tohle je jedno z tech lepsich videii, avsak jina videa pusobi dost amatersky. Ale co... Je videt, ze to delaji s laskou a o tom to je. :)
  • kdyz jsem na to koukal na posled, vypadalo to strasne a rikal jsem si, ze to ani nema cenu sledovat, ted uz to vypada podstatne lip, byt to neni zrovna kulervouci, ale rekneme akceptovatelny

    asi si nakonec preci jen par chodcu prejedu, kdyz to jinde nezaziju *5*
  • Tak přesně TOHLE potřebuju na rychlé odreagování po práci! Nemám teď tolik času na hraní jako dřív a tohle bude to pravé paraořechové :P
  • snad se auta nebudou krájet podel osy jako ve dvojce, Bořiči Mýtů dokázali že to je neproveditelné, pokud na zadek auta nepřiděláte raketový pohon *1*
    • wini
      *8* To nemůže být pravda... Já vždy bral Carmagedon jako reálnou simulaci okruhových závodů... *9*
      • no, ale neříkej že tě to neštvalo, když jsi ve dvojce vedl závod, a v posledním kole tě někdo instantnul příčným rozpůlením podél osy auta.. fyzikálně nereálným, jak se od té doby ukázalo *1*

        btw, simulace to asi nebyla, ale ten destrukční model by mohly závidět i současné hry, až na to půlení tedy
        • frag.ment
          Tohle nemůžu posoudit, Kromě starých NFS (3, 4, Porsche) mě to nebere. Ale Carmageddon je hlavně zábava a jízdní model byl pro mě dost dobrý. Člověk cítil váhu auta, driftování a masakrování peasantů bylo tak přirozené *4*
          • taky hrát to v 15 byla správná rebelie, protože přejíždění stařenek a zbloudilých psů a hra co je nejvíc zakázaná *1*
            • frag.ment
              Takovej Qurantine byl m ožná o něco drsnější *4*
      • Mortal Kombal je simulace procházky po ulici?
  • wini
    Připisuji si nový Carmagedon do seznamu TO NUTNĚ POTŘEBUJI. *1*
  • C-BEAM
    prvý Carmageddon to neprekoná ale vyzerá to zábavne.
  • Mě to teda nadchlo, to nemohu říci.
  • frag.ment
    Nevypadá to špatně, určitě to bude sranda, pokud to dotáhnou do konce. Ale já raději singl, jak byl třeba v Carmag2. Se uvidí, co z toho vyleze..
    • Co si pamatuju, singl v C2 byl místy pekelně těžký. *4* Každopádně to vypadá, že novýho Karmáče asi minu, nějak jsem těmhle botám odrostl, i když vypadá hodně dobře.
      • frag.ment
        Jojo mise v SP byly těžký, něco jak DS dneska, ale i tak to byla sranda. Je fakt, že nevím, jestli mě to bude v dněšní době ještě bavit, ale koupím až finální verzi a uvidím.
  • Tak nějak mi to připadá úplně stejné jako carpocalypse, fyzika a destrukční model přinejlepším podprůměrný, grafika 8 let zpět)...tím neříkám, že mě ten díl nebavil asi 5 let...ale na co dělat úplně stejný? A navíc za 25EUR v early accessu :D
    • Jízdní model je mnohonásobně lepší, než v jakémkoliv předchozím díle. Už to samo o sobě je důvod, proč hře dát šanci.
    • Fyzika a destrukční model v C:R nemá ani dnes konkurenci. Pokud nepočítáš BeamNG (které není schopné v takové kvantitě plynule fungovat a kurví jízdní model) tak neexistuje momentálně nic lepšího.

      Nejprve si to zahrej a pak to posuď.
  • Tak pokud se tam přejíždějí jeptišky, to tam teda rozhodně nesmím chybět *7*
    • Škoda, že tam nejsou všichni proroci. Přejížděl bych jedna radost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit