Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aleško ty smrduty hnupe pekne si si to tu upravil a odstranil prispevky ktore poukazovali na tvoju hardware negramotnost.
  • Hory85
    I prd velebnosti, když vynechám lidi co stojej frontu 3 dny na to aby si to mohli zahrát mezi prvními tak je tu ten placený účet co tu lidi zmiňujou kde jsou výhodné ceny nebo hry rovnou zadarma, ale je tu ještě bazarový prodej kde hry třeba i za pár týdnů stojí jako PC verze nebo později i až o 75% méně než původní cena a to ještě nepočítám ochotné kamarády, kteří konzoli mají a hru půjčí bezplatně alespoň na jedno dohrání (neplatí u onlinovek). Mimo to jste z původního příspěvku vynechli nějak ty exkluzivní tituly které opravdu stojí za to. Nepatřím do sekty !Konzole vám změní život a dostane do nebe" !!! Vlastním jak PC tak konzoli každý má svoje ale pořád nad konzolemi provádět exorcismus mi už přijde jako fanatismus.
  • Tak když už píšou i7 4770K tak by mohli napsat jaky takt protoze to by bylo potom lepsi koupit i7 4770 a nepriplacet si za to asi dalsich 1000 navic
    • urcite sa ti oplati priplatit za K verziu, osobne by som klasicku ani neriesil, ak sa teda trochu vyznas v OC, dnes je to ale uz uplne jednoduche.
  • Nema cenu cist tyhle blbosti, o tolika hrach se rikalo, co bude potreba za masinu aby sis je zahral, a byly to keci. Nerikam ze tohle bude nejaka oddychovka pro HW, ale tak hardcore to taky nebude.
    • presne navic nechapu u doporucenych konfiguraci proc doporucovat prilis drahou i7, kdyz rozdil bude maximalne 1-2fps oproti stejne taktovane i5
  • Mafia2 vypadá líp a navíc to v ultra rozjedete i na kuličkovém počítadle... Klidně vsadím bačkory na to, že Watch Dogs bude přehypovaný nepodarek
    • Kedy si naposledy hral Mafiu 2? Ja nedavno a rozhodne uz nevyzera tak dobre, ako som si tiez povodne myslel, hlavne neostre texturi je dost vidiet. Dvojka zastarava casom ovela rychlejsie, ako jednotka, ktora kupodivu stale vyzera slusne.
  • Jestli se tu bavíme o 60+ FPS tak je to i možný tzn 30 pro takovou GTX660/750ti což je vpohodě řekl bych.
    • Imo tam ajtak bude jedna polozka ktoru bude stacit znizit, alebo vypnut a pofrci to jak z praku. Vo FC3 to bol nenazrany postprocess, Thief mal tiez jednu polozku ktorej meno si uz nepamatam.
      • Mato1987
        tak tak, väčšinou sa jedna o jedno nastavenie, ale väčšinou to je nejaká forma antialiasingu alebo postprocess efektu.
        • aj v metro 2033 to tušim bol depth of field
          • depth of field - nechapu jak takoveto kurvitko si vubec muze nekdo dobrovolne zapnout mit rozostrenej obraz a jeste za to platit nizsim fps *11*
            • C-BEAM
              eF: ano viem o tom, to už bolo dávno aj pre ochrnutých, je to však velmi nepresné a nikde sa to nepoužíva. U oculusu by bola výhoda, že kamerka/kamerky ktorý by snímali zreničky by boli pár cm od oka v helme, takže presnosť a kvalita snímania pohybov by bola možno rádovo vyššia a rozhodne by to bolo použitelné. Ono skôr či neskôr to bude nevyhnutné do oculusu zapracovať, patrí to k realite.
            • Pokud se tu bavime o hypotetickych moznostech pridatelnejch do oculu, tak senzor pro zjisteni, kam clovek kouka uz je, a je sehnatelnej. Nepotrebuje prilbu. Ze to asi nepodporuje zadna hra je jina kapitola, a ze bych o to u her ani nestal, to uz je uplne jinej pribeh (.
            • C-BEAM
              gratulujem že si zistil kde sme. A oculus plnohodnotný DOF samozrejme nevie. Vyzerá to tak, že ani nevieš čo to ten DOF vlastne je.
            • Zde jsme "pane" na herním webu a bavíme se o hrách. Plnohodnotný DOF jde i na PC díky Oculus Riftu, jak jsi uvedl, tak o co jde?
            • C-BEAM
              ako obvykle si nepochopil ani jednoduchý príspevok *11* Myslel som samozrejme DOF v realite vs DOF v hrách (fejk). Ale verím, že jedného dňa sa toho dočkámi i v hrách, možno v rámci Oculusu ale bude si to vyžadovať dodatočnú optiku a sledovanie pohybu zreničiek.
            • DOF je absolutně k ničemu, protože "hra" nemá šanci rozpoznat, na co se hráč dívá a co by tedy mělo být ostré a co ne. Zase seš mimo.
            • C-BEAM
              jednoducho DOF je skvelá vec ale iba ak nie je fejkovaná :)
  • Jediný hry, který hodlám koupit hned při vydání za dalších pár let je zaklínač 3 a kingdom come, který už mám stejně zaplacený. Já vždycky radši počkám pár měsíců až budou slevy na steamu a nějaké reakce na hru s odstupem času. Kupovat hru hned při vydání v téhle době kdy mám na učtu tolik AAA/indie her na který sem ještě nesáhnul je podle mě zbytečný.
    • Ja v den vydani kupuju hlavne pro vitu a spis mensi hry, ale i vetsi. Posledni dobou jsem koupil treba Luftrausers, Toukiden, Terraria PSV, Muramasa Rebirth, Rainbow Moon, Castle Storm a podobne. Mimo vitu jsem naposledy koupil v den vydani asi TLoU.
    • Veskoslav
      No za poslední dva roky jsem v týden vydání(den vydání) koupil celkově 7 her: Sc II HoTS, Diablo III RoS, Metro LL, AC IV, ME3, GW2 a Titanfall. Zbytek jak sám píšeš. KC, Zaklínače 3 a ještě Star Citizen budu mít taky v den vydání, jestli vyjdou. Osobně mám pak předobjednávku na nového Wolfa a nejspíš se k tomu připojí Division.
      • JA hry take netocim,mam 42ex na ps3,ale pro me velky a neodpustitelny problem ps4 je neprehravani her ps3!Mam ps3 uz fakt dlouho,perfektne udrzovana a cistena,ale uz 4roky stara a co kdyz odejde?novou kupovat uz fakt nechci po investici do ps4.
      • koukám že máme naprosto odlišný vkus, ty hry co jsi vyjmenoval jsem bud nehrál nebo mne nebavily
      • Připomenul jsi mě Star Citizen, tak to bude podle volnýho času asi taky koupě v den vydání. Jinak komentář měl bejt reakce na tebe ale hodilo mě to jako nový příspěvek.
  • Veskoslav
    A nevím, jak Vy, ale já osobně WD zatím vynechám a spíše se osobně těším na Division. Sice od Ubisoftu, ale námět a zpracování mě oslovily více. A graficky mi to také přišlo hezčí.
  • Fajn, tak to si vychutnam na ultra, len dufam,ze to mysleli pri stabilnych 60 snimkoch, pod 40fps to vacsinou byva neprijemne pre oci.
  • Není mi 12, takže se nechci hádat pc vs konzole, ale když třeba vezmu ps4 tak je to jako medium či high na pc? Moje fx 6300 s radeon hd 7850 je výkonově podobná konzolím a jsem zvědavej jakej bude rozdíl mezi verzí na pc s podobnou sestavou jako je u ps4/xboxone a optimalizovanou verzí pro konzole.
    • Když vezmu stupnici Low, Medium, High, Very High, Ultra tak PS4 bude mírně nad High a ty někde mírně pod high, ale počet fps budeš mít kolem 25, což není špatné a dá se s tím hrát.
      • PS4 bude mírně nad High *1* ty jsi srandista nebo spis naivni optimista? PS4 bude rada za medium se snizenou dohlednosti a rozlisenim 720, fullHD bude leda tak menu...
      • hmm ja na rovnakej zostave hrám BF4 vo FullHD na high s 85 - 110 fps resp. priemer 95fps. Keby to malo podporu Mantle, tak tieto NV PR keci o potrebe karty za 600+ € by boli na smiech. Ak to bude dobre optimalizovaná hra, tak na kartách R9 290 (400€), bude musieť fungovať na maximálnom nastavení s veľkou rezervou fps.
      • To radši dám detaily o něco dolu pro lepší fps, na 3rd person uplně stačí 30-40 fps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit