Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako pěkné , jo dobré , ale ... a tu je ta kopa pochybností ... doufám že to nebude stejně odfláklé jako dvojka .
    Existuje nějaký amatérský patch či mód co by ze Saint Row 2 na PC udělal hratelnou hru ?
    A vážně mám na mysli právě to zmršené ovládání vozítek , kvůli kterému jsem se chtěl už rozloučit s originálkou .
  • Já bych to spíš překládal ve smyslu, pí*a s klávesnicí, ale když myslíte...
  • Dvojku sem si na PC nedávno hrozně užil (ale ano, port vážně příšerný, i na PC jsem musel hrát na gamepadu, řídit se na klávesnici nedalo, plus i GTA4 mi jelo lip *5* ), tak doufám, že se trojka povede aspoň stejně dobře, zatím to vypadá, že by zklamat nemusela.
    • MickTheMage
      Ale dalo...i ked uznavam, ze je to sila zvyku, resp. otazka trpezlivosti. Ovladat normalne auta, uplne bez problemov, motorky tiez sli, ale rychle auta...to obcas bolo na vyrazenie klavesnice oknom. Skvela zabava, skvela hra, priserny PC port, ale uzit sa dal...vsak? :)
  • To "punk" neznamená pankáč, jak je uvedeno v článku ale výraz pro darebáka :)
  • Jedním slovem : Beru ! :-)
  • Hory85
    No hlavně aby to nedopadlo jako se SR2, špatnym portem z konzolí. Hra výborná jak obsahem tak zábavou, (grafika stranou) na PS3 výborné ale na PC nehratelné. Máme mít obavy? *7*
  • rancor1223
    Ta virtuální realita dost připomíná Trona *1* a to nikdy není na škodu!
  • misho8723
    Nie je to urážka PC hráčov?.. ale nie, srandujem.. dvojka mi prišla zábavná, ale po pár hodinách som ju prestal hrať a ani sa k nej už nevrátim + zlý port z konzol.. ale táto trojka, síce ani z videí to zase nevypadá všetko úplne najlepšie, ale vidím, že v hre ide byť plno skvelých nápadov a veľmi pestrá hrateľnosť.. takže teším sa a dúfam v lepšiu PC verziu..inakšie ten boss nie je paródia na WOW?
  • jako vzdy musi vycuhovat z rady :-)
  • Vilge
    Parada! Tohle me fakt pobavilo.... :)

    U tehle hry se clovek fakt nudit nebude.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit