Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Přemýšlím , jestli je to opravdu první "grand strategy" na konzolích ...:/  Risk na Playstationu dávno je  , Firaxis dávno na konzole vydává Civilizaci a to nemluvím o nekonečných dílech Nobunaga ....

    Hrát strategie na konzolích mi připadá logické , dnes není problém narvat do hry tisíc updatů , ale i v éře PS2 bylo dost strategií zvláš´t těch co v arkádové evropě nikdy nevyšly .

    Mimochodem , zrovna u prvního XCOMu od Firaxis začalo ovládání dávat smysl až když jste zkusili konzolovou verzi . Takže za mne XCOM byl první strategií , kterou jsem raděj hrál na konzoli , než PC ...  

  • triptich

    som úprimne zvedavý, ako sa im podarí preniesť ovládanie hry na gamepad tak, aby to bolo hrateľné. držím pánom z paradoxu palce.

  • TheGGG

    unpossible tyto hry se přeci dají hrát jen na über superior K+M masterrace sestavě, toto přeci nemůže být hráno na nějakém gamepadu, kde si to zahraje kdejaký jeliman co předtím hrál jen HALO...? NEEEEEEEEEEEEEEEEE

    • triptich

      len aby to nedopadlo tak, ako porty z konzol na PC = nehrateľne. paradoxu prajem úspech a snáď uvidíme malú revolúciu (grand stratégia na páčkovači si toto pomenovanie snáď zaslúži).

    • tomekbobek

      kupuji konzoli! NEEEEEEEEEEEEEE

    • i586

      Většina lidí dokáže skákat na jedný noze, ale to nemění nic na tom, že chodit po dvou má větší smysl...

      • TheGGG

        že máš obě ruce levé a neumíš s gamepadem není náš problém brouku....

        • i586

          Naštěstí nepotřebuju umět skákat na jedný noze, když mám možnost volby. Preferuji chůzi po dvou. Sem rád, že se chápeme.

          • TheGGG

            takže jasný případ, obě ruce levé... ale chápu, že pokud většinu času jen plyvaš v diskuzích na konzole a píšeš si ve wordu, tak asi tu K+M potřebuješ...

    • Magister_Peditum

      No, i tak jsem na to zvědavej. Management planet je zdlouhavej i na myši s klávesnicí, natož na to tvým gamepadu... Leda že se bude zjednodušovat. 😀

      • triptich

        to bude veľmi zlá cesta. stellaris nehrám (CKII a EUIV berú času už tak viac ako dosť), ale zjednodušovať takto koncipovanú hru? to je škoda a značne to znižuje jej kvality. osobne preferujem opačný postup, pridávať voliteľné možnosti, aby sa skúsení hráči mali dôvod vrátiť k hre a nováčikovia mali šancu naskočiť do vlaku.

      • TheGGG

        kdybych chtěl, tak si hru koupím na steamu, ale bohužel i když bych si rád vytvořil diktátorské nacistické hvězdné imperium a vyhladil všechny cizáky (můj sen od 10 let), tak nemám čas učit se hodiny složitá pravidla... každopádně podle gameplay videí to nevypadá jako něco, co by nešlo převést na konzole

        • Jack1947

          RAadší bys něco co by se nastavilo samo, pak už si jen rozséval zkázu my... gamepadem 😉

          • TheGGG

            samozřejmě, vůdcové a cisaři přeci nebudou řešit kdejakou kktinu ve své řiši a jen si užívají masakr...

            • Jack1947

              Management nechají udělat své podané otroky že 😀😈😱

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit