Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debilove,dementi apod..., at udelaji poradnou strategii ,ve forme total war daji tam boje o planety, jako v soulstormu nebo dawn of war 2, a pridaji tam vic ras, a trochu posmrdaji grafiku tak to bude pecka ale s tohohle brecim... *10*
  • Proboha to vypadá hrozně, takhle prznit Warhammer 40K. Radši aby to vůbec nevyšlo.
  • XorxoxTalarius
    Za tenhle styl vizualu by si autori zaslouzili setkani s inkvizici ... neco tak detskeho a malovaneho jsem dlouho nevidel. A hlavni hrdina? Vypada jako by utekl od Disneyho.
    • Jack1947
      Kdyz jsem si precetl od Disneyho, malovany napadlo me ze by jeste mohli zkraslit Warhammer na lego verzi. *15* (klido treba od disneyho).
      • Možná to není špatný nápad. Lego hry jsou plné humoru a k W40k už teď existuje nepřeberné množství komiksů, které si dělají z universa nebo pravidel srandu. Takže hra plná černočerného humoru a sarkasmu by mohla být celkem fajn :)
        • Jack1947
          Humorne asi jo ale zvhledem k 2- minusum by to asi neproslo. *4*
        • XorxoxTalarius
          That' heresy ...
      • XorxoxTalarius
        No ja doufam ze na tohle nikdo z nich nema koule a ze Games Workshop ma vsech pet pohromade :)
        • Kozy
          http://img15.hostingpics.net/pics/897436legoW40Kthegame.jpg
  • A bude hur, na vlne virtualnich karetnich her se sveze i WH40k, bohuzel tim to nekonci. Nejaci odbornici co delaji hry pro Facebook si vezmou na musku Titany z WH40k a to bude teprve masakr :)
  • Jack1947
    Hmm, ja bych si radsi precetl o te FPS... je to tak plytke ze jsem zapomel nazev. *9* Uz jsem to nasel Deathwing se to jmenuje. *4*
  • proč kartičky? vždyt to mohli udelat ve forme normalnich upgradu. grafika vypada nuzne
  • Brecet
  • hmm pekny.. predpokladam f2p.. ale karticky nehorazne drahy.. parada.. nevim jestli jasat nebo brecet :(
    • nejlepší bude to ignorovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit