Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že ten článek psal Aleš a ne Ladislav Loukota... To by článek obsahoval hromadu nadávek, že v oTTD katastrofy nebyly a stejně je to mnohem lepší hra...
  • smejki
    Osobně jsem posedlost katastrofami v SimCity nikdy nepochopil. Já si to vždycky vypínal, protože spíš než cokoliv byla otrava ty poničené věci opravovat. Jako, jo. Uložim, pošlu na město 5x ufo, dva meteory, jeden zemetřes, koncert Tokyo Hotel, na 5 minut se tim pobavim a zas to nahraju zpět. Ale že bych to vyhledával jako standardní součást gameplaye?
    • kdyby ty katastrofy alespon byly originální, treba výbuch atomovky, zombie, biologická nákaza, imigranti a pod. Holt tahle hra originalitou moc neovplývá
  • Za mne ne, i když rozumím, že to není jen o tuposti Sim City katastrof, přesto říkám za sebe ne. Já si s městy a městskou infrastrukturou velice dlouze vyhraji a nemám už v sobě barbara, co by je s lehkým srdcem zničil. Tohle DLC prostě oželím a budu věřit, že další DLCčko bude se věnovat více dopravě a její městské struktuře, kdy mne nabízené silniční stavby připadají celkově nedotažené. Ale může to být jen můj subjektivní dojem a jsem až moc náročný na dopravu simulovaných měst.
    • Ta hra je nedotažené v mnoha ohledech. Bohužel, casual "city-painter" publikum nemotivuje tvůrce to změnit.
      • Můžeš to upřesnit?

        Já nedávno koupil základní hru plus dvě DLC na Steamu ve slevě. Zatím mi to příjde hodně zábavné. Ale jsem teprve na začátku. V podstatě nic nečekám a o hře jsem věděl docela dost z videí a recenzí, takže mi nevadí současný stav. Ačkoli vždycky je co zlepšovat...
        • Tak treba hra je jenom sandbox, je problem se zbavit penez, ne jako v Sim City 4, kde kazda spatne postavena budova dost bolela. Jedina vyzva (alespon pro mne) je resit dopravu zasadne bez metra jenom tramvajemi a autobusy. Jinak jen naklikavam budovy a moc nad tim ani neni treba premyslet.

          Bugy ze zakladni hry: Herni cas (to co ubiha v level dolnim rohu obrazovky) je uplne na hlavu, tupa AI (proc je sakra potreba hasicska stanice v kazde druhe ulici?), spatny spawn time lodi a vlaku, ktere do mesta prijizdi a odjizdi. Jen ten herni cas totalne rozbiji herni statistiky, kvuli nemu treba taky porad funguji skoly i v noci...

          K DLC: Snowfall je jen skin pack (proc nepridali stridani rocnich obdobi?), After Dark se jakz takz sa nazvat datadiskem, kola jsou supr, ale kvuli hernimu casu je cely system stridani dne a noci spatny. Ty balicky budov ala EA co Paradox vydava za par eur na steamu raci nekomentuju. Paradox dela vizualne supr DLC, ktere ale mechaniky nijak vyrazne nemeni (zatim jsem Natural Disasters nehral, ale z gameplayu mam z nej stejny pocit) a kdyz pridali neco nového tak to nikdy nebylo dotazene (proc treba nejsou silnice tramvaje + kola nebo tramvaje + autobusy nebo proc spociva udrzba silnic v umisteni jednoho baracku a proc silnice udrzovane a neudrzovane vypadaji furt stejne?, diry melo uz Sim City 4).

          Pro mne je Skylines nejlepsi budovatelskou strategii posledni doby, ale spis tim, ze neni konkurence - SimCity se zabilo samo, Cities XL porad katastrofa. Ale porad mam pocit, ze 20 nejlepe hodnocenych modu ze Steamu (ne assetu!) tu hru posouva vic nez vsechny DLC co do ni Paradox vydal.
          • Teď jsi mi připomenu Sim City 4... ta hra uměla pořádně vytrestat za chybu. Proto jsem ji měl tak rád.
            Safra, teď to musím znova nainstalovat...
          • Děkuju.

            Mohl by si doporučit nějaké modifikace?
            • Modifikace bohužel nedokážou vyřešit neexistující výzvu v simulaci. V té hře není možné selhat.
            • Treba ja osobne pouzivam Traffic++. Traffic Manager: President Edition, Network Extensions Project, Ship Lines, Random Tree Rotation, Improved Public Transport, treba Precision Engineering je taky super mod. Pak mam hromadu vseliakych stromu a ruznych dalsich assetu. *4*
      • nedotažená*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit