Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1:26

    :-DDD

    https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_315211775&feature=iv&src_vid=eN53wfvfNI8&v=lXutAlByfps
  • nejsem nějakej profi hráč, ale měl jsem tak 75% win rate. Možná to je tím, že jsem se soustředil na "objectives" a vybral vhodnej char na defend nebo attack. Na defend treba reinhart, trpajslik a nebo bastion kdezto na attack jsem mel oblibenou pharahh nebo jak se jmenuje a neebo ten s granatometem. Obcas sem mel nutkani si dat tracer i kdyz uz ho nekdo mel protoze me proste pekelne bavil., ale vetsinou jsem odolal a bylo z toho "victory"Nejlepsi sundavat bastion s tracerem :-D *7*
    • Jack1947
      Ty joo takto ti závidím, já jsem se mohl snažit zuby nehty si vytrhat ale bylo to prd platné Looserate byl na mé straně... celkem velký.
      • ono je to ve vysledku hlavne o stesti...musis taky vzit v potaz ze lidi chteli za betu zkusit co nejvice hrdinu a asi moc neresli jestli vyhraji ci ne.
        • Jack1947
          To si měl teda velké štěstí já jsem většinou byl přesně se sortou lidí o kterých mluvíš.
    • peaNutz
      Gender bender se dostává i sem? *8*
      • trvalo me to dlouho nez jsem to pohopil :-D Mě prostě zmátlo, že tam nebyla psaná jako Tracerová .-)
  • já hráč jsem, ale nestrávil jsem v otevřené betě ani minutu :)
    • Jsi drsnej...obdivuju jakej jsi frajer, ze si nam to sem napsal *1*
      • Jack1947
        Teach me senpai...

        Jak odeslat 2x stejnej příspěvek po sobe? plss já to nevíím *13*
    • Jsi drsnej...obdivuju jakej jsi frajer, ze si nam to sem napsal *1*
    • MickeyMutant
      Já taky ne. Maj v těch statistikách hokej.
  • Já osobně ve hře strávil hodinku:)
    Není to špatné;-) uvidíme až to vyjde a jaké budou plány:))) Zatím hraji battleborn a jsem spokojen:)
    P.S.: Až vyjde PAragon, tak asi už na nic z mnou jmenovaných her nebude čas:)
    • Paragon som tiez hral, ale je to na mna dost malo akcne, pomale...
      Ale grafika, krasa. Uvidime co z toho nakoniec bude (pre mna)

      Battleborn je fajn :)
      A od Overwatch ma odradza jedine cena, origin edicie :D
      • Veskoslav
        Tak proč nekoupíš základní edici?:)
        • ono to tak asi nakoniec spravim :D
          ale vazne uz si potom len zobrat na dva tyzdne dovolenku, lebo nestiham hrat tolko hier :DD
          • Veskoslav
            No dohrál jsem Dooma, jedu podruhé na všechny tajemství a bez HUD. Do toho jsem dostal nový Rainbow a ten mě dost mile překvapil, pak vychází Total a Overwatch a nakonec Zaklínač. A to všechno během jednoho měsíce. Ještě že je Homefront mizerná hra:-D
            • Ehm, viděls trailer na ten novej otevřenej svět? :D
            • Dneska jsem Dooma rozjel je to sranda. Po kampani chci zkusit multiplayer tak snad to nebude špatné.
          • najednou se to nějak rozjelo co :D
            • Jack1947
              Zase bych nepřeháněl, sice bylo delší dobu sucho ale zas tolik her nevychází aby museli lidi páchat sebevraždy *7* Navíc néé všechny hry budou hrát všichni.
    • Jack1947
      Paragon už ted má nic moc komunitu " Go fuuck yourself, you fuucking noob to jsem ještě celkem slušní jsou i horší" navíc je to MOBA ale asi to hledáš no.
  • Pouze v prumeru. Osobne jsem naklikal tak 3x tolik :)
  • Veskoslav
    Cca. 3-4 hodiny denně od uzavřené bety, když hra byla k dispozici:) A hra jako taková je skutečně pecka. Jenom fňukající antiBastionové netuší, jak na tuhle jednoduchou rotační věžičku reagovat:)
    • genji -> E -> bastion solved :D
    • čert vem věžičku horší je když se ti slezou v týmu lidé co si prostě vezmou tu svou classu a pak tam po jednom nabihají na smrt *1*
      • Veskoslav
        Horší je support, co si hraje na carry *1*
        • je to zajímavá hra chtěl bych jí koupit ale bojím se že půlku her bych si ani neužil *1*
          • Jack1947
            Ne to je jenom můj problém( *7* )jak se domníval mylně veskoslav, přesně tohle jsem prožíval i já při hraní bety proto ti vs AI.Jenže to bylo zas nudné protože tam boti nevyužívali všechny hrdiny a jen nějaký stále dokola ale asi 120výher mluví samo za sebe oproti takovým - 33výhrám v normálmní hře. A ano, párkát jsem se ze zlosti odpojil onehdy jsem byl vykopnut.(z dobré hry to je na pěst) Nej je si najít kamrády a hrát asi s nima noo.
  • Jack1947
    Pokud bych počítal i hru s boti tak asi 2x tolik no, možná až 3x. QM naopak asi fakt jen těch 8hodin.
    • Chtěl bych si kupovat a hrát hry jenom kvůli botům. Chachachacha
      • Jack1947
        No právě, jenže ona asi většina hráčů proti kterej sem hrál mělo kamarády, jinak se nedovedu představit tak 80% prohranejch zápasů četl jsem i na reeditu, tam většině lidí psali že to je beta a že se maj radovat aspon ze zabití, mně se chtělo častokrát brečet z neschopného týmu který se nechal masakrovat nepříítelem jak na běžícím páse nebo, naopak ignoroval payload a šel čistě po frazích ach jak to bylo otravné - No nicméně to mělo i své světlé stránky když na mně šli 3 Widowmaker a my jsme samozřejmně vyhráli hehe. Ovšem těch okmažiků kdy tam byla teamplay bylo hoodně málo.
        Většinou to byla červená obrazovka defeat.

        Takovou frustraci jsem nezažil už dlouho.To prosím hraji denně SMITE občas HOTS a párkrát si dám Paladins. Jak řikám byla to bet a byt běžela něco málo přes půlroku tak matchmaking a hlavně lidi by to už safra mohli pochopit že pokud chtěj hrát čistě FPS sáhnou po něčem jiném. Tohle není hra o zabití všech na mapě.
        • Samozřejmě že ta open beta byla unbalanced. Nováčci se ti promichali s lidma co betu hrali uz treba půl roku. Systém levelovani tam není zase tak dlouho. Ale timhle by plna verze trpět neměla podle mě možná jen první týden než se to vyselectuje. Každopádně uvidíme 24
          • Jack1947
            No právě pak jedině sehnat lidi s kterejma víš že se ti bude hrát dobře, ono ti nováčci nevím co bylo víc k pláči jestli vidět vyšší levely jak se nechávají masakrovat nováčkama, nebo nižší lvly jak nevědi co a jak komu by přitom nebouchli nervy ? hee *7*
  • Chtelo by to median Adam urcite se svima milion hodinama rozbiji prumer
    • tak urcite jeho profi pristup by byl prinosem.. jak nazorove tak jiste vtipnym video s ukazkou jeho skillu :D :D
    • Jack1947
      Jo jenže on to hrál už od prvni uzavřené bety asi, v tom je hoodně velkej rozdíl... to by byla o dost jiná statistika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit