Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra má příběh asi jako mario, otevřené lokace jsou snad jen dvě zbytek jen úzké chodby kde se dá jít jen rovně od bosse k bossovi i ten gore pak nahradí prázdné chodby kde jen vyvraždíte pár zombáků a opět ten samý boss. jo a ta scénka s tím kulometem na autě.. nemám slov. už to bylo v tolika hrách až to je trapný. Lidi ta hra je možná tak pro lidi co se bojí po tmě jít do sklepa *1*
  • Hnisavec
    príbeh fajnové japonské béčko s dobrými zvratmi a potrebou sa sem tam zamyslieť ako jednotlivé kúsky do seba zapadajú, na konci to dáva celkom spätný zmysel a druhé prejdenie si to človek dá komplet dokopy a pochopí všetky súvislosti....vzhľadom nato je recenzia od LGBT Grygara ešte obludnejšia povrchná zlátanina než sa na prvý pohľad zdá *16* *16* *12*

    PS: Spoiler alert! Inú realitu oznamuje šum vo vysielačke, takže výtky k reakcii na úvodný prológ v letsplayi EW sú mimo mísu a absolútnym nepochopením príbehu zo strany recenzenta LG.
    • Draken69CZ
      Teda nikdy jsem nečekal že to napíšu i tak se mi to dost příčí, ale musím tady s panem Smradlavá hlava souhlasit.
  • frag.ment
    Vzhledem k tomu, že mi hra leží na poličce a čeká na vhodnou náladu k zahrání, tak si film zatím odpustím. Ale po dohrání hry jako takové na něj určitě mrknu.
  • Toto byla opravdu super pecka hra!!! Kéž by bylo takových více...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit