Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrej, chci se zeptat jestli ve Snowfall musím vytvořit novou mapu se sněhem nebo mi sníh napadne i na rozehrané mapě. Prosím odpověď. Děkuju
  • Hra se mi bohuzel po vydani sekala hned zpocatku bez mesta, zajmalo by me esli pobehla naka vyraznejsi optimalizace patchi, nebo muj PC uz proste unity nezvlada
    • Vzhledem k podrobné specifikaci tvého PC ti to řeknu naprosto přesně. Hra po patchi, DLC a optimalizacích ti poběží někde mezi 0-200 snímky s mírnými výkyvy podle složitosti scény a samozřejmě odečti nějaké snímky za MODy které do toho přidáš.
  • Osobnr se mi nechce platit za DLC veci, ktere si myslim mohli byt zadarmo nebo v zakladni nabidce hry. v Hre mi chybi i nejake tzv objectives nebo proste postranni mise. Ale hlavne mi tam chybi katastrofy a jejich vplyv, veci pritomne uz u starickeho Sim City
  • Khanemis
    Jinými slovy už i virtuální silničáři budou konečně zaskočeni sněhem:)
  • Mart9
    Zatím to nehraju, ale ohlasy jsou výborné a mně osobně se líbí, že se o tu hru evidentně pořád starají.
    • staraji: tím myslíš DLC dojárna?
      • Pokud je cena DLC adekvátní obsahu, tak nevidím žádný problém za něj zaplatit hodnotu dvou obědů v restauraci. Protože z těch dvou obědů je na druhý den hov*o a to doslova. Ono totiž s tím udělat DLC mají vývojáři celkem dost práce.
        Víc mi vadí taktiky jiných firem, které vydávají "nové hry v plné ceně 50E" a výsledkem je často jen update soupisek.

        Před týdnem jsem za 10E koupil After dark - ano naprostá většina těch věcí v AD byla zdarma formou free update, ale opravdu nechápu, proč bych neměl ocenit dobrou práci někoho jiného.

        Hry jsem "kradl" v 90 letech minulého tisíciletí, když u nás opravdu nešly koupit.
        • "....když u nás opravdu nešly koupit. " a hlavne som na ne nemal, nakoľko ako násťročné ucho som nezarábal a hodnotu práce som poznal len zo sobotného upratovania vlastnej izby :)

          pekne si to vystihol s tými obedmi. na jednom posedení s partiou viac prepijem v pive a korbáčikoch, ako dám za datadisk k cities. tu už pre pirátstvo neexistuje žiadne ospravedlnenie.
      • solomon.short
        nema byt zrovna Snowfall zdarma?
        • Zdarma nebude. Oficální cena nebyla uvedena ale předpokládá se: podstatná část obsahu zdarma všem, zbytek 10-15E.
      • zrovna paradox by som z DLC "dojárny" neupodozrieval. DLC z duše nemusím, ale paradox ich robiť vie. ich DLC nebývajú kozmetické a ak áno, tak sú určené pre skalných a zážitok casual hráča neovplyvnia
    • A dokud lidi budou kupovat, tak se starat i budou. A proto si DLC taky pořídím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit