Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    tahle je duvodem proc HC hraci nikdy nekoupi nintendo. tyhle konzole jsou jen pro zensky nebo nooby
    • Jo, jasně. Víš co, jdi si radši hrát svoje super inteligentní hry s HC grafikou, kde zachráníš svět tím že projdeš z bodu A do bodu B
    • Jsem harcore hrac a mam 3DS. Bez si radci zahrat zeldu a az se rozbrecis jako mala holka po tom co se zaseknes v prvnim dungeonu tak teprve uvidime kdo je tu zenska. Nintendo ma spustu titulu pro hc hrace, to ze lidi soudi hry podle obalu je vec jina!
      • chtěl jsem napsat rovněž ohledně Zeldy. Považuji se také za pařana, vlastním všechny konzole od nintenda( nejen nintenda.o) a Zelda je krásným příkladem, jak někomu zavřít ústa.o) chtěl bych ho vidět, jak v prvním dungeonu neví co a zjistí, že je vlastně úplně v hajzlu když to není lineární:o) v 96-stém, když jsem vezl Ocarinu na N64, tak se přiznám, že jsem si k těm 100 markám za ní koupil raději ještě i za 20 marek obsáhlou bibli, respektive překrásného průvodce, který byl ale stejně k ničemu a závity ve 12letech jsem vařil se slovníkem jak to jenom šlo:o)njn, to byla doba...a hle, Zelda je tu stále...jinak Icarus nemá chybu.o)
    • zdeeneek
      Nejsem ani zenska, ani noob a 3DSko vlastnim. Co teda jsem? *1*
      • jindra.veliky
        noob nikdy neprizna ze je noob *2*

        asi si jen prilezitostny hrac...takovej ten co bere hry jen jako relax *4*
        • zdeeneek
          Ze bych byl noob, kterej hraje hry na pocitacich od svych cca sesti let ( coz uz dela dohromady 25 hernich let ) ? *1*
          Spis bych rekl, zes dsko nevidel vubec nebo jen z rychliku. Mozna by ses divil jaky na nem vychazi hry ( rpg s herni dobou klidne kolem 100 hodin ) Vedle toho samozrejme vychazi i jednoduchy hry, ale soudit celou herni platformu podle zlomku her, ktery jsi videl, je blbost. Taky nenapisu, ze na pc, kde vychazi takovy tituly jako simulator farmareni, simulator bagru ( proste ten typ her, ktery sezenes ve stojanech v hypermarketech za 150,- ) jsou jen spatny hry. Protoze vedle nich vychazi hry jako Zaklinac, Fallout, Skyrim, Deus EX, atd ... a ty rozhodne spatny nejsou.
        • Trol.diskuzni
          A příležitostný hráč = noob?
          • jindra.veliky
            v podstate jo
            • Trol.diskuzni
              V tom případě jsem noob, supr. *5*
    • EuroSamurai
      Tatík by tě měl třískat od rána do večera aby ti vtloukl aspon trochu rozumu do hlavy.
    • Trol.diskuzni
      A ty jsi tedy HC hráč, nebo noob, Jindřichu? *2*
      • zdeeneek
        Jindra je HC noob *1*
  • No, dozví se konečně vážené čtenářstvo kdo se skrývá za jménem Tomáš Marný? Je to někdo spojený s českou herní distribucí, vývojem atd, jak je v českém močálečku běžné? Díky za odpověd.
  • Povedeá recenze, díky. I když, hlavně jsem rád, že Nintendo oživuje klasiku tisíckrát a jedním způsobem ^_^. Škoda přeškoda, že nemám 3DS, ale jenom jeho o dvě generace staršího brášku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit