Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatej Mortal Kombat: Compelte edition:-)
  • Mam tu vedle sebe originál Killer Instinct pro SNES v komplet balení i s hudebnim CD a nestačim se divit,...na Ebay.com se prodává kolem 1000-2000kč :) A ty jeste zabaleny i 10 000,-kč :) http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=&_dcat=139973&Platform=Nintendo%2520SNES&_osacat=139973&_trksid=p2045573.m570.l1311.R1.TR3.TRC0.A0.Xkiller+in&_nkw=killer+instinct&_sacat=139973&_from=R40
  • tahle indie bojovka vypada levnejs jak xbone, a to uz je co rict *5*
    • Jack1947
      Spise je to zavan nostalgie, predelane ale funkcni ? doufam ze jo. ( Ja puvodni Killer instincty nehral, vicemene jsem se o nich "doslechl" az nekdy ted.)
  • alladjex
    Tak to je super! To je šance, že budu mít časem konečně novej KI na PCčku.
    Hráli sme KI na emulátoru SNESu. Od tý doby co sem ho zkusil už sem se nikdy nevrátil k Mortal Kombatu. KI měl možná míň postav všechny byly unikátní a zábavný. Například Spinal byl můj oblíbenec. Hlas, který pronáší "Altra, altra" mi zní v hlavě pořád.

    Rozhodně doporučuji návštěvu Acrade herny, kde mají KI na automatu. Ten sem si vždycky přál mít doma, abysme to mohli s bratránkem proti sobě pařit ;] Ale přiznám se, že všechny naučený komba leží dávno v prachu hlubin mého mozku.

    Každopádně za mě BIG THUMB UP. *5*
  • PravyMonty
    http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/james-rolfe-%E2%80%93-vzpominky-na-killer-instinct
    Pro ty méně znalé, kteří neví co je to Killer Instinct.
  • no co je tohle za sr*cku proboha? to ma byt nextgen... trololo *12*
    • Hrál jsi KI na Nintendu64 ? Jestli ne , tak to nepochopíš , KI je klasika , jedna z mála her , které jsou dělány zdánlivě jednoduše a zároveň geniálně hratelně , že neomrzí . Rare rulezz .
  • Pete.palis
    stará klasika v novým kabátě;)
  • Koukam ze to funguje i jako teaser na Spinala :)
    Pro me je zatim KI jeden z mala duvodu pro koupi xboxu.
  • Killer Instinct to je těžká klasika, kde jsou doby kdy se pařil v Laser gamu na Národní třídě. Určitě bych vyzkoušel ale ne na X-one.
    • Já tam hrál taky, mám osobní rekord s Orchid 74 hit kombo (ano v KI1 ne KI2).
      Tuhle hru jsme s kámošem hráli samozřejmě s přestávkami asi 3 roky (arcade emulator U64) a ještě dodneška mám na cédu nahraná svoje komba (camtasia studio). Kromě Sabrewulfa jsem uměl se všemi postavymi kombo přes 50 hits. Jó to byly časy.
    • V laser game sem videl KI poprve v zivote (asi tak pred 17??lety).
      SEm cumel jak blazen, jak to bylo drsny! *8*
  • To je teda pěkná srágora. A to jsem si říkal, že třeba Injustice stojí za prd. Jenže je tam alespoň LOBO!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit