Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolovina *1* ne tohle opravdu hrat nebudu pockat ani nemuzu nemam xbox *1*
  • Lawliet
    The dark side is stronger!
  • k smichu... Kinect mozna muze bejt krok spravnym smerem, ale momentalne to sou jen vyhozeny penize
  • tak pokial je clovek ,,povzbudeny,, dakou omamnou latkou(viac moj nick) , tak to aj mozno moze byt dacela sranda... *1*
  • KIMCID
    tak to je pecka
  • Drom
    presne ajk jsem cekal, sragora, co stala par dolaru za vyvoj a budou to prodavat za 60 vdolku. *7*
  • RIP xbox360 2012 dnes jsem ho hodil na aukro.
  • Kolik čtenářů Games si pamatuje faux pas Microsoftu na předchozí E3?
    http://www.youtube.com/watch?v=3WkrXLJwLCY

    Jinak koncept zní slibně, ale nabízí se otázka, jak bude řešen soubojový systém. Pokud dojde na jakékoliv sražení mečů při duelu ve virtuální realitě, v reálu na hráčovy pohyby takový střet nemá vliv, takže z principu dochází ke ztrátě synchronizace hráče a ovládané postavy. I když napadá mne jednoduché řešení - při úderech postavy odklouznou od sebe, ale jejich animace (útočníka i obránce) se nepřerušují.

    Sice by to vypadalo jako z bojovky na PSX, ale i to je lepší než absence krytu, což by bylo v podstatě řešení nejjednoušší. A taky pro fandy SW nejméně přijatelné. Jako hráč si chci užít šermířský souboj dvou spřízněnců Síly, ne zběsilé sekání do slaměného panáka ^_^.
    • nekecej zbytečněškoda slov oba vime že to bude jednoduchej hon na panaky bez nějakych extra možnosti :D
  • MishKonn
    Boooring. Ještě jsem vlastně neviděl na Kinectu nic, co by mě alespoň trošičku zaujalo.
    • tak jako si nikdy neviděl sport v reálném světě, co by tě kdy lákal si ho zkusit
      • MishKonn
        Výborný, smysluplný a hodnotný argument. "Sportování" u konzole mi zavání dvěstěkilovým člověkem, který dělá všechno pro to, aby kvůli hubnutí nemusel vylézt z bytu, můj názor.
        Taky by mě zajímalo, jakou má souvislost sport s tím, co dává Kinect hráčské obci, což je podle mě nula, a tyhle reklamy mají asi takovou vypovídající hodnotu, jako když vidíme reklamu na akční postavičku Iron Mana, která sama vyleze z krabice, a pak umí akorát udělat zvuk při stisknutí.
        Ohledně těch sportů ti akorát s lítostí sdělím, že ses opravdu ošklivě netrefil, ač jich se zálibou provozuji hned několik. Fail.
        • nebo ty CGI herní renderované trajlery......hehe...sem koukal nedávno na trajler na Bioshock 2 - od jedné nejmenované velké firmy - blur (myslim), nj...celkem nádhera.....ta grafika....trajler totiž měl řadu pasáží ve First person pohledu......bylo to hrozně vychytané....hráče to navnadí......jenže skutečná hra...pak..................ale jasně..o tom prostě reklama je.....hamburger na obrázku vypadá větší, dokonalejší................skutečnej pak nic moc...
  • nič ti nebraní v tom si niečo do ruky zobrať ja som ping pong rukou a to nebolo ono zobral som palku do ruky a tak hned som mal pocit lepši ,,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit