Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    SUper zpráva, nebo ně+kdo čekal že tam bude například CYBERPUNK 2077, 576-720p super okleštěná verze ? ne vážně to je dobře, možná tak nějaký jiný SWITCh v jiném vesmíru😉 Prostě SWITCh je nějakou tu větší áčkovou hru ale ne náročnou hru.

    • michaelfoucault

      what the šmak? 

      • Jack1947

        Což platí o NINTENDO všeobecně!

  • radim.zaty

    Já myslím, že bohudík. Vzhledem k tomu, že KCD je hodně CPU intensive, tak by s tím měl Switch mnohem větší problémy, než s Witcherem a grafický downgrade by nestačil.

  • malachi

    ..no čo už by ste nechceli aby všetko vyšlo na ..tom ..onom..oné...😀

  • x_ander

    Switch je sice super a hraju na něm aktuálně víc jak na PC, ale co si budem povídat. Výkon zkrátka nemá a něco jako KC by na tom zákonitě muselo vyjít v tak osekané verzi, že by to nestálo za to.

    A to streamování je pořád jen pokus. Control jsem na Switchi zkoušel a ačkoliv mám velmi slušné připojení, plynulé to nebylo ani náhodou a vzdal jsem to.

    • kulhy_parici_spici

      Streamovaná verze by to dle tohoto redditu nejspíš nebyla:

      "It's listed under its Japanese distributor. Streaming games do not need distributor, the cloud service provider does the job. It's definitely a native game."

      https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/kpdftm/nintendo_official_website_and_latest_famitsu/

      Ale i tak nevím kde byl problém u tebe, ale mě šel streamovaný Control velmi dobře (linka 70/70 a lowend wifi router).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit