Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muze mi mekdo prosim poradit? Zajimalo by me jestli je ted na xboxu dostupny dabing? 

    • Není. Jen PC a Switch. 

  • XXDarthVaderXX

    Tady je přesně vidět jak Vávra a spol lže. Udělat český dabing by dalo moc práce.... Bla bla bla, leda ho*no! 

  • Reeki

    Ta hra je tak perfektní,  že potřebuje mít na každou herní platformu svou recenzi, Vávrovo ego se, teď musí do oblak vznášet.

  • Paulika

    Na SteamDecku dohráno už před rokem na cca 50 fps a střední detaily

    • No a? Co to má společného?

      • Paulika

        Zbytečnost to dávat na nějaký obstarožní Switch.

        • Derp_1337

          Zbytečné? Switche se prodalo okolo 140 mil kusů. Žádná firmě by nesmrděly peníze od vlastníků Switche.

        • Spíš mi to přijde zbytečné kvůli tomu, že se blíží nová generace Switche. Steam Deckem bych neargumentoval, ten vlastní jen malý zlomek lidí oproti Switchi. Tedy kupní potenciál to má na Switchi docela slušný a asi se to vyplatí.

          Já to na Steam Decku rozjel jen v 30 fps (stabilně i ve městech), ale vypadalo to o dost líp než Switch verze. Hrál jsem si s nastavením, aby to při těch třiceti vypadalo co nejlíp, takže to byla víc než střední kvalita. A mnohem lépe tam funguje páčení zámků, když máš namapovanou myš na touchpad nebo touchscreen. Ale SD rozhodně není tak praktický na cestách jako Switch.

  • dworkin

    Pan Vávra si sem hlavně přijde číst názory o svojí dokonalosti, takže máme další jedinečnou příležitost se ho zeptat,

    KDE JSOU STEELBOOKY PRO BACKERY??!!!

    A podepsaný plakáty. A linuxová verze. Atd.

    • Já steelbook dostal a KCD běží na linuxu naprosto bez problému, tak nebul kvůli plakátu, ffs.

    • Chápu, že sliby by se měly plnit (zvlášť, když jsou na jejich základě vybírané peníze), ale zrovna ta linuxová verze mi nechybí, i když na Linuxu hraju. Práci za něj odvedli lidi dělající na Wine a ti ve Valve, kteří z toho udělali Proton. Obecně je teď doporučení nedělat hry nativně pro Linux, ale udělat je pro Windows pořádně, aby s tím Proton neměl problémy. KC:D teď na Linuxu pustíš naprosto v pohodě (Steam i GoG verzi, Epic jsem nezkoušel, ale nejspíš taky pojede), takže bych to považoval za splněné.

      • dworkin

        Já si vzpomínám, jak se ho na ty odměny ptali v jedné reportáži krátce po vydání a jak mu to ego během vteřiny splasklo a najednou se tvářil jako pachatel přistiženej přímo při činu. Samozřejmě to rychle zamluvil.

    • Jarisko84

      Mozno by to chcelo riesenie ako v amerike... dat ich na sud... takto si mozu robit co chcu... a to bolo kecov...

      Co sa tyka hry tak to bolo take jasne Bcko milion chyb nedotiahnutych veci ale hra bavila a mala krasny svet , bola ina.... uvidime ak bude 2ka a aky bude mat rozpocet...

    • A už se konečně léčíš ? A kde je zvuková stránka?????? A můžeme jí vidět ????? Be be be...

      • delO

        stejně mi připadáš jako alter ego Veskoslava. 

        • dworkin

          Je to on. Včetně naklikávání plusek. Osobně mám za to, že kdyby na Tomáše konečně někdo hodil síť a zavřel ho do vypolštářované cely, tak by se tady odmlčelo minimálně pět těch nejhorších otrapů, protože všechny jsou jeho aliasy a střídá je podle toho, kterej zrovna nemá za psychotické chování ban.

          • Ne nejsem 🙂 A běž už se s tlu svojí paranoiou léčit. Nejsi normální. 

            • dworkin

              Seš.

              • Reakce na příspěvek:

                NEJSEM. A píše se jsi. Měl bys radši svojí obsesi věnovat jazyku českému a léčbě tvojí posedlosti Veškoslavem. 

  • A teď se můžou vrhnout na KCD2 na podzim 2028 očekávám první trailer 

    • Tomu nerozumím. Jakože se může Saber Interactive vrhnout na pokračování? Jakou to má spojitost? Na pokračování pracují ve Warhorse, předpokládám... Jo už to chápu. Chtěls bejt vtipnej a jsi jen trapnej.

  • Beep_Beep_I_am_Jeep

    Tak hlavně, že na nextgenu to pořád jede maximálně s 30 snímky za sekundu a nextgen patch nikde. A to měl pan Vávra řečí ohledně Skyrimu a obecně jiných her, co těch 60 fps na nových konzolích mají :-)

    • Ohledně nextgen patche si stěžuj Embraceru/Deep Silveru, o těchhle věcech rozhodují oni. Třeba by zas mohli zaúkolovat Saber když dodělali ten switch port.

    • bohuzel pan Vavra je na reci expert

    • Pussyeater69

      To teda jo, bez modu na PC je to taky nehratelnej hnus.

      • Totální lež a nesmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit