Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • juhu, konecne vychadzaju sin wars v cestine. Seria Diablo kniziek patri k mojim oblubenym
    • No tady dodám, že ačkoli WoW knižní braky jsou paskvil, Diablo themed books byly celkem slušně čtivé, ačkoli obsah nebyl taky valný...
  • ja sem nikdy vzivote neprecel jedinou knizku a ani stym nebudu zacinat
    • Přesně tak, teďkon jsem to chtěl napsat *1* *1*
    • Hairy_Ass
      Vzhledem k tvojí gramatice by ti to jen prospělo. *15*
      • Za to ty si tak chytrej ze nepoznas ze jde o trolla...
        • Hairy_Ass
          Nepovídej, bez tebe bych na to nepřišel! *1*
  • *
  • Kašlete na WoW, kupte si všichni Space Marine sakra a hrajte nejlepší MP akci za posledních 5 let!
    • Spades
      BF3 jeste nevyslo...
  • No nic ve zlym, ale knížky z WoWu jsou hrozné. Četl jsem, spálil jsem...
    • samozrejme mas prave aby se ti nelibily ja taky nemam rad spoustu zanru a knih. Ovsem palit je tak trosku barbarstvi:} pokud to bylo obrazne jako bych nic nenapsal
    • Jazz
      Stejně jako celý WoW.
  • No nevim jak vy, ale moje anglictina mi staci, a za par dni si hezky objednam z bookdepository original v anglictine, koupim za stovku, postovny zadarmo, nic neresim :)
    • original je v kligonstine
    • povíme si, až google translate nebude znát slovíčka ;)
  • Pane bože. Kdo to pojmenoval jako "Dědičné právo"? To musel bejt člověk padlej na hlavu. Vždyť to zní jako učebnice pro právníky. Proč ne třeba "Právo dědice" nebo něco podobnýho?
    • Anal.S
      Možná proto že někteří lidé jako já, nesnáší tyhle fantasy cliché, jako rádoboy okřídlené poetické názvy?

      Zlátý Sapowski
    • Třeba protože to skutečně je právní termín? ;-)
      • To mi je jasný, ale prostě to blbě zní. Měli to trošku přikrášlit. Určitě by se dalo vymyslet i něco poetičtějšího.
        • Hairy_Ass
          Třeba latinské Ius Avitus? *3*
    • Mozna proto, ze my vzdelanci vime, ze dedicne pravo a pravo dedice neni jedno a to same a pouziti opacneho vyrazu je zavadejici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit