Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak musim rici ze toto je pro me jedno z nejvetsich zklamani :( radeji to meli zrusit
  • Ja teda nevim jak vy,ale ja u toho traileru umiral smichy.Takovou blbost jsem uz nejakej patek nevidel.
  • Je to škoda - puvodni trailery me namlsaly a vypdalo to na plnohodnotneho pokracovatele MSG. To co z toho zustane bude prumerna rubacka. Bohuzel problem je jasny vydavatel nechce riskovat dlouhy vyvoj kvuli narocnemu leveldesingu a chirurgickemu ctvrceni cehokoliv.
    Neni doba na narocne projekty vsichni maji strach o svoje investice - radeji vydaji sracku pro masy. Lepsi hry uz bohuzel byly ted nas ceka masova prumernost.
  • MishKonn
    Budu citovat českou mutaci filmu Skála:

    "Je to něco strašného, pane. Raději to nikdy nemělo přijít na svět."

    'Nuff said.
  • MrSanta
    Já bych ještě nepanikařil. Třeba z toho vznikne kvalitní mlátička. Taková hra se sem tam hodí. Hlavně na PC, kde tento žánr dost skomírá.
    • Ja mel vzdy za to,ze na pc tyhle mlaticky nikdy moc neletely a proto se jich ani na pc moc nevyskytuje.
      Me osobne tada takovehle hry fakt neberou.A kdyz uz bych to chtel hrat,tak asi radsi na konzoli.
    • Platinum Games ma na sve oficialni strance jako platformy konzole a byla pry i nejaka zprava na Twitteru...
    • Malleth
      Škoda že zrovna na PC to nejspíš nevyjde
      • nemel srajdy
      • MrSanta
        Ne PC? Však zatím slibovali i pro PC. Něco nového oznámili? Já tu hru zas tak moc nesleduju, takže mi klidně mohly nějaké ty nové informace uniknout.
        • Malleth
          Četl jsem že to půjde jen na konzole, ale na Wiki je i PC, tak nevim
  • První hra od "žlutých" kterou jsem si chtěl koupit a oni to takhle zbabraj :/
  • DarkHawk
    Vůbec se nic neruší. Trailer vypadá skvěle bude to dobrá hra.
    • JJ bude to "dobrá" hra, tedy v rozmezí hodnocení 40-60/100
      • Malleth
        Asi tak...Přitom původně to vypadalo na senzační záležitost, jak graficky tak možnostma gameplaye.
        • a to taky porad vypada :)
          • Malleth
            No comment
          • Tak to asi potřebuješ lepší dioptrie :)
            • Malleth
              Ash: Graficky to vypadá o dost hůř a z celkem revolučního gameplaye, kde mužeš řezat kde co, je průměrná rubačka.
              Pravda je, že někomu to může stačit....ale plno lidí od MGS:Rising měla velký očekávání.
              Je to skoro jak kdyby Valve ohlásili další Half-Life a nakonec to zadali externí firmě, která by z toho udělala další CoD.

              Tomu já říkám kopanec do kulí.
            • hlavne je to vec nazoru nemylis?
    • presne tak, nevim co vsichni tak resi, evidentne je to spin-off ktery ktery se od MGS odklani...a to je dobre...trailery jsou super vsechny a rad si to zahraju...
    • Malleth
      Skvěle vypadal ten první.
      http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-metal-gear/101272

      Ten novej působí spíš jak parodie na tu původní hru
      • tak to je magorina:D
  • Vubec se mu nedivim *15*
  • ze by kožimu trknul rozum?
  • Raiden ještě větší buzík, no tfuj. Tohle není žádný metal gear solid!!!
    • to nen9 no to je metal gear rising

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit