Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lide kteri nevidi ten rozdil musi byt totalne slepy nebo vymasteni, ale dam za pravdu nextgen jsem myslel ze se predvede víc.
    • Lide by chtelí videt kvalitativni rozdily, nejen kvantitativni. Chteli by videt inovativni vyuziti vetsiho vykonu, ne jen vetsi ftamerate a detailnejsi textury. A kdyz pomines kvantitativni zmeny, ktere mnozi nemaji za podstatne nebo je maji za samozrejme a nehodne pozornosti, jake vidis rozdily? Uved aspon jeden.
  • Doufám že to bude lepši než 3. Osobně MGS 3 doporučuji jak zatím nejlepší díl MGS série
    • Přesně tak, u trojky jsem strávil minulé léto a je to fakt pecka. Teď zrovna hraju jedničku a nezklamala taky. Trošku me mrzí, že 5 nebude i na PC, ale co nadelam :-\
  • Ludia su drbnuti, sak musel by som byt slepy, aby som ten rozdiel nevidel. Jasne, ze ten rozdiel nebude ako medzi MGS1 a MGS2, ale je tam. A ze to nevypada o moc lepsie ako 4ka? No tak mozno AZ O TOLKO nie, ja som to videl sice len z videi lebo PS3 nevlastnim, ale imho je to jedna z naj ak nie najlepsie vyzerajuca hra na predoslu generaciu konzoli.
    Nie ze by mne zalezalo na grafike a zvlast pri MGS serii ale aj tak boli tieto hry vzdy spickou po vizualnej stranke. Uz MGS1, teraz si pamatam ako som sa kochal PC verziou a zasol nad tou grafikou (PC verzia). MGS2 bol celkom pekny skok a podla mna by graficky obstal aj v dnesnej dobe. 3ka tkisto super no a zo 4ky som mal mokre slipy ked som sledoval tie videa pred vydanim hry. K 5ke nemam co dodat, "filmovejsiu" grafiku som u ziadnej hry zatial nevidel, aj ked ok, niektore efekty su mozno over the top.
  • saburo
    I kdyby to mělo grafiku MGS jedničky, tak do toho jdu.
    • Naprostý souhlas. Tahle série nikdy nebyla o grafice, ale o hratelnosti a příběhu.
  • C-BEAM
    filmy a teraz hry, vitajte v dobe anamorfických lens flare efektov *13*
    • Fuck the lensflares *16*
  • Moc velký rozdíl to není, hlavně u xboxových screenshotech se jeví největší rozdíl v nasvícení a to proto, že na pravém snímku je na levé straně o reflektor více.
  • KIMCID
    A pc?
    • ales.smutny
      Mno, to na kartě zůstalo z mlžných vyjádření z počátku...řekněme, že s PC se zatím natvrdo nijak nepočítá respektive se o tom mlčí.
      • KIMCID
        *7*
    • Nebude. Kup si konzoli a nefňukej pořád.
      • KIMCID
        přečti si kartu hry hlupáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit