Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už by to kua chtělo nějakej pořádnej fotbálek. Od PES5 nic pořádnýho nebylo. Sice si kupuji každej rok fifu, ale ta mi vydrží vždycky chvilku, než zjistim, kolik to má zase bugů a nesmyslů.
  • Kéž by Konami přejelo fifu o parník. Multiplayer ve FIFĚ je totálně tragickej co se týče buggerů. Vyhráváte zápas, soupeř vypne hru (bugne) a napíše vám to, že servery byly odpojeny, prohra (DNF)....EA s tím neudělala nic od vydání a lidi si na to stěžují pořád.
    • Prostě obě hry stojí v určitých ohledech za ho.... takže si nemají co vyčítat. *3*
  • veru ;) ti brankari vo PES 16 su dost slaby a vacsinu striel vyrazaju pred seba a to neznasam na futbale,ale inak ako taky PES sa mi paci hlavne ta atmosfera.ta je uplne super...a teraz ked do toho prisla ta EURO aktualizacia tak to je trefa do cierneho...som rad ze aspon PES ma licencovanych Slovakov kedze EA nato kaslu z vysoka.v buducom rocniku ocakavam aspon Bundes ligu ako novo pridanu ligu.kedze maju tam iba Bayern a Wolfsburg
    • Líbí se mi, že zmiňuješ atmosféru. PES jí má opravdu fotbalovější. Ale to co tu píšou jiní tak golmani fakt tragedie.
  • cumpi3
    me se PES16 moc libil...az na golmany, kteri z toho udelali nehratelnou zalezitost *1* *6* Kdyz me za sest deset zapasu chytnou jednu strelu a clovek dostava zapas co zaps z kazde strely gol
    • Přesně tak, a to platí nejen pro vlastní gólmany, ale i pro gólmany počítače. Skoro každej zápas pak končí 4:3 a podobně. Nechápu, jak to mohli v takovýmhle stavu vypustit, a co hůř, ani pak neopravit patchem. *9*
  • Největší mínus PES jsou brankáři. To je opravdu tragédie. 99% střel jen vyráží.
    FIFA v 16 má brankáře na super úrovni, ale zase naopak hra je tam na nic.

    Bez brankářů to hrát nejde takže u mě letos vahrála FIFA.
    • Golmani ve fife jsou šílený supermani, mám je stažení v option na 10 a stejně chytaj všechno. Věci jako střela lehce z poza vápna a on tam stihne doběhnout a chytit to. Nebo to, že běží jedním směrem, střela jde na druhou stranu a on tam stejně stihne skočit. Pokud člověk nedá bombu pod víko, tak to ve většina situacích golmani chytaj. Pro mě jsou golmani ve fife jedna z největších chyb letošního dílu. PES jsem bohužel nehrál, jsem zvyklý hrát karieru v nižších soutěžích a to je v PESku uplně nepoužitelné.
    • To by ani nevadilo ze vacsinu striel vyraza. Hlavny problem je v tom ze obrancovia nedokazu reagovat na tie odrazene lopty. Utocnik vzdy zareaguje prvy aj ked je od lopty o dalej ako obranca
    • To je vyborny postreh. V PES je z dorazek snad vice branek, nez v realnem hokeji. *9*
  • VergiliusGrey
    To jsem zvědav. Zatím mě PES spíš zklamává a jedním z důvodů je právě AI.
  • Uvidíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit