Přejít na výpis diskuzí

Konami kooperativní Metal Gear Survive odložila, ale přihodí i singleplayerovou kampaň

16.6.2017 16:06
Adam Homola 10 příspěvků

Kooperativní akce Metal Gear Survive, která se při oznámení vřelého přijetí zrovna nedočkala, letošní rok nestihne. Konami na E3 oznámila, že hra vyjde až v prvních měsících příštího roku. Vedle dříve oznámeného a také představeného kooperativního režimu nabídne ale i příběhovou singleplayer kampaň,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo sp kampan, která se bude skládat ze survival/defense blbosti. Tohle opravdu ne, pochopil bych nějakou odbočku ale ne jinou hru která parazituje známé jméno, to je hnus *11*
 • why are we still here, just to suffer?
 • FucKonami
 • https://pbs.twimg.com/media/CYVKO5bWYAANa5i.jpg
 • konami a jejich šikana bývalých zaměstnanců a kojimi je nechutná a odporná... tato hra bude postrádat veškeré špionážní bizardní kouzlo MGS série. Narychlo dodělaný SP tomu nepomůže... no konami má stejně prachy z jiných věcí a hry ju nezajímaj...
  • Je vidět, že Konami babrá hry, protože jejich spektrum působnosti je až moc veliké... mají skoro vše od fit center až automaty v kasínech.
 • Konami už by imho ani nemělo dostávat exposure na videoherních sajtách...:/
  S tím sajrajtem co provádějí v Japonském herním průmyslu svým současným i bývalým zaměstnancům se dělá člověku špatně.
  http://www.pcmag.com/news/354338/konami-is-making-life-difficult-for-former-employees

  "The Nikkei Asian Review is reporting that Konami is actively blocking "ex-Kons" from securing new employment and health care."

  "Employment agencies in Japan are actively telling the companies they deal with if a developer used to work for Konami. This is because Konami spends time sending complaints to any gaming company offering former Konami employees work. There have also been reports this practice extends beyond the games industry, showing you the reach some directors at Konami have."

  (A co jsem slyšel, tak mají dokonce bývalí zaměstnanci zakázáno specifikovat projekty na kterých pro Konami pracovali ve svých životopisech.)
  *16*
  • Nejraději bych chytil šéfa Konami a umlátil ho do bezvědomí a to jsem proti zbytečnému násilí.
  • Doufám ve skupinovou žalobu, která by Konami konečně sčísla hřebínek.
   • Konami má možné blízké styky s yakuzou, pravděpodobně skrze pachinko průmysl, takže je pravděpodobně nikdo žalovat nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit