Přejít na výpis diskuzí

Konami ruší hororový projekt Silent Hills od Kojimy a Guillerma del Tora

27.4.2015 19:08
Honza Konfršt 25 příspěvků

Minulý měsíc se objevily spekulace o tom, že Hideo Kojima po dokončení Metal Gear Solid V: The Phantom Pain opustí Konami a vydá se zkusit své štěstí jinde. Pře vznikla mezi Kojima Productions a Konami, a jak se zdá, má spor dalekosáhlejší dopad - slibný projekt Silent Hills do Kojimy a reřiséra Guillerma...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvôli tejto hre som si chcel kupiť PS4
  • Jako jestli mi do hry opravdu něco nesedlo tak to byl právě Norman... To se tam opravdu moc nehodilo, ale tak třeba by to překvapilo.
    Konami sice slibuje, ze ma v planu vydavat další SH, ale k čemu to když už od čtvrtýho dílu to má strmě klesající tendenci a díly jako Homecoming a Downpour serii neskutečně uškodili, vlastně jí celou potopili...
    Takže jediná záchrana byla právě v Kojimovi, kterej si jí měl opět vzít pod svá všemohoucí křídla a nadělit nám starším hráčům opět inteligentní psychothriller, leč bohužel...
    Konami jde skvěle v šlápějích Capcomu, takže nebyl bych překvapen kdyby další SH pod hávem Konami byl něco, jako Resident Evil 6
    *11*
    Konami jsem měl hodně rád - Castlevanie (ty 2D!! ikdyž LoS taky ušel, ale nebyla to Ta Castlevanie), Silent Hill 1,2,3... (teď je už mrtev), Metal Gear Solid 1 (MGS je momentálně dost přefouknut a čtyřka byla jednoduše slabá)
  • Proč je na obrázku borec z Walking dead?
    • Od kdy umí táta péct?
    • Že by hlavní postava ?
      http://games.tiscali.cz/oznameni/hideo-kojima-chysta-novy-silent-hill-s-guillermem-del-torem-241720
  • Tak to je škoda. O Silent Hill jsem nikdy nezakopnul, ale Normana Reeduse můžu.
  • Preco zmizla cela diskusia?
  • Vždyť to je Daryl Dixon! *15* *8* *1*
  • Jedna z mála her na kterou jsem se těšil. Tím mužu z "vesela" Silent Hills připsat k seznamu: Tiberium FPS, Half Live Epizoda 3, Command and Conquer Generals 2...
    • To je znamení, že bych měl konečně rozehrát Evil Within (PS4), ještě že jsem si hru šetřil.
      • Celý se to odehrává v matrixu v mysli psychoapata.
        • Ako ta len mame zabanovat? mr. spoiler?
  • Fakt je to něco co nikdy asi nepochopím a to mohla bejt parádní hra achjo, asi k tomu měli nějaký patřičný důvod no...
    • Aby si z nás nedělali srandu.Ted říkají, že je projekt zrušen, ale třeba se na něm tajně pracuje, aby nám pak vytřeli zrak.Ale i tak je to smutná zpráva *9*
      • Jasně, na něčem pracovat budou to jo ale už to nebude tohle třeba ale neznamená že opustí od Silent hill série vůbec... prostě, si to tak trochu nechávají pro sebe.
  • http://www.polygon.com/2015/4/27/8503893/konami-delists-itself-from-new-york-stock-exchange

Tak to vypadá že ty problémy/změny budou hlubší
  • ,,Buď jak buď, pokud jste se těšili na Silent Hills, tak můžete své sympatie investovat do jiné podobné hry ...kdyby tedy nějaká byla."

--- Ty jo, co je tohle za zpravodajství?! V poslední době se to tady sice začalo zlepšovat, myslím co se týče podobného odpadu ve zprávách, ale koukám, že se nám ,,dírou ve dně" zase vrací staré pořádky grafomanských orgií.:D
    • jj, nehlede na nadhernou posledni vetu, ktera postrada prisudek...

"Pokud byste si snad chtěli ještě hratelnou ukázku P.T. vyzkoušet, neváhejte – Konami totiž hratelnou ukázku hororu, který nakonec nebude, 29. dubna stáhne z PSN a definitivně tím hřebík do rakve slibného projektu."

Co s tim hrebikem Konami udela?? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit