Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel musím souhlasit s tím, že bych si radši koupil DLC, které by za A) přineslo fungují turismus B) Lepší transport systém - využívání všech jízdních pruhů C) Vylepšit systém zastávek - opravdu nechápu, proč někde se shromažďuje 30 lidí a někde 250 D) systém odpadu a vyprazdňování skládek.
    Sice tohle mají řešit patche, ale zřejmě už to není v módě :(
  • Všimli jste si jednoho detailu? Toto studio zaměstnává mnoho žen. Zajímalo by mne, na jakých pozicích. Že by pomalu rostl počet programátorek? To by bylo vcelku dobře, zase jiné pohledy na věc...
    Jinak dlc vypadá zajímavě, ovšem já bych ocenil něco jiného.
    • Podle toho ta hra taky vypada...
      • jamar28
        Dokážeš jmenovat aspoň jednu lepší budovatelskou strategii, která vyšla v posledních pár letech?
        • poslední simcity, cities XL
      • Blue.Shark
        Pravda, je úspěšná.
  • DLC taky ozelim. Mozna, ze ho nekdy koupim, ale urcite az potom co zhlednu nejaky gameplay a kdyz bude nejaka sleva na Steamu. Paradox se sice chvasta, jaka vyzva katastrofy budou, ale silne o tom pochybuju vzhledem k chybam zakladni hry, ktere dosud neodstranili (herni cas, ekonomika, AI). Snowfall taky vychvalovali a vyklubal se z toho jen predrazeny skin pack. *13*
    • Kdyz jsem hral simcity, katastrofy jsem vypinal protoze budovatelska hra je o budovani, ne o niceni
      • Zrzzek
        Střílečka je o střílení, ne o léčení. Takže žádnej autoheal, ale pozor, ani žádné lékarničky!
  • No, tohle DLCčko oželím. Chápu, že v každém z nás je trochu, nebo více barbara, ale Já své města ničit nehodlám...
    • Jak se stou náhodnou událostí vypořádáš je na tobě. Přidává to další prvek obtížnosti do hry.
      • Obtiznost to rozhodne nezvysuje, ta hra zadnou obtiznost nema! Kdyby chteli pridat obtiznost, tak by bylo dobre zacit kompletni upravou herni ekonomiky, ne katastrofami. Jaka vyzva bude vyporadat se s meteoritem, ktery zbori jednu ctvrt, kdyz mas porad penize na 10 dalsich?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit