Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    $333,127 pledged :/ .... Takže grafický update na Pathologic ? No ještě jsem ho pořádně nerozehrál a oni už dělají na remake :D
  • Trochu mě mrzí, že se chtějí přiblížit masám, protože na původním Pathologicu jsem oceňoval také poměrně velkou nedostupnost klasickému hráči. Mám tím na mysli, že jen opravdu zvídavý hráč s otevřenou myslí dokázal ocenit kvality hry. Takhle si to zahraje i nudný jouda, který si to vlastně ani nezaslouží.
    • wenceslaus
      Páááni, ty jsi horší než Rimmer :-)
      • Díky :)
  • Vysvětlete mi někdo proč neudělají raději Pathologic 2 nebo proč Shafer místo HD remaku Grim Fandango neudělá raději Grim Fandango 2? A proč se remakuje původní Gabriel Knight do HD (na výročí jebu) a raději se neudělá nový díl? Toto mě irituje, že by nedostatek talentu napsat nový příběh, nejistota že by to bylo horší než původní díl, nebo jen vidina snadných peněz?
    • Ale prd. Druhý díl, vymýšlený od nuly by nějakých směšných 250k fakt nezaplatilo. I když osobně mě toi taky mrzí. Spíš se ptej, proč si nemaj hráči ve zvyku kupovat vysoce nezvyklé a náročné hry.
      • Priste nejdriv poslechnout video, podivat se na Kickstarter page a pak neco psat. Ve videu rikaji ze natom delaji uz 3 roky. Na kickstartru pisou:

        '...we do have investments that would allow us to make Pathologic in any case, and this whole Kickstarter is like a huge stretch goal for us. The money we ask for is what we need to create a perfect game. We don’t want to add superfluous entities on top. Still, we do have more ideas that we believe will fit Pathologic.'

        Takze je to Mnohem vetsi projekt nez neakych 250k a v rukavu maji mnohem vic nez jen Pathologic HD.
      • Grafiku budou dělat novou, hudbu novou, dialogy budou nahrávat nový.. takže kdyby dělali dvojku, "stačilo" by napsat nový scénář a game design, vymyslet nový příběh, případně inovovat herní mechaniky z jedničky. To by zase o tolik moc nestálo. Hlavně v případě toho Grim Fandanga, podle mě to tak Shafer stejně udělá - nejprve remake, vybere prachy a pak hurá dvojku. Práva na značku evidentně má. Za dvojku by mu utrhali lidi ruce i když je Shafer tydýt a neumí hospodařit s penězma. Už teď vidim tu kampaň na Kickstarteru za X mega... a stejně by to vybral, Jinak "proč nemají lidi ve zvyku si kupovat netradiční hry" - takto to bylo dříve, dneska se díky indie scéně váhy s mainstreamem začínají vyvažovat. Ale většina je zase "moc indie" - pixel art a filozofický úvahy v pitomé plošinovce, to je kolikrát síla i pro ty největší intelektuály.
      • Přesně tak. Na nový díl by potřebavoli několikrát tolik. Plus jestli to bude úspěšné, kdoví jestli nebude aj dvojka.
  • Abych řekl, pokud to bude všechno správně udělané, může to být skvělá hra. Přispívat nebudu, ale možná si to koupím.
  • ringmancz
    když jsem četl "Konec kampaně", tak jsem si nejdřív myslel, že ten kickstarter zrušili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit