Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Podle mě Bethesda celkem logicky usoudila, že IPLY se postupně odvaří samo, Fallout Online nikdy nevydá a v procesu jeho výroby zbankrotuje.
    PS: kde je smejky - lokální odborník na IPLY, Fallout a tak vůbec - když ho člověk potřebuje?
    • smejki
      detaily nejsou známy a ze začátku to bylo mírně kachýnkaté. Není k tomu vůbec co říct. Detaily dohody budou odhaleny v průběhu ledna.
  • Cahir
    EDIT: přesunuto
  • "Nevíme. Absolutně nic nevíme."

    Docela běžný pro větinu článků tady.
    • vindalooo
      Chtěl jsem napsat přesně to samé :) Jen upřesním : 165 slov = článek absolutně o ničem
  • jj konec sveta 2012 je skvely medialni tah. Jeste na tom letos vytriskaji miliony a pak prd.... klasika
    • Jenže to že má být konec světa rozšiřují jen media. Pokud si někdo o tom něco zjistí tak (na netu stačí tak cca 10 min) ví že je to kravina a je v tom trošku něco víc. Prostě padne ten den a konec ? To chtějí aby si každej myslel...to si zase každý v USA koupí generátor a zásoby na 10 let a o tom to je :D
    • No ale je celkem zvláštní, že zrovna kolem roku 2012 přijde prohloubení pravděpodobně největší krize od 30. let a nastává takové společenské dusno, jaké tu v moderních dějinách bylo snad jen před první a druhou světovou válkou. *4*
      • Já nevím zatím je to docela v klidu oproti 30. letem... Jak trefně poznamenal ekonom Sedláček -Být to před šedesáti lety tak by Státy mysleli jedině na to jak nejlíp vojensky obsadit Řecko *4*
        • Cahir
          Já teď ale nemám na mysli jen Evropu.
  • Vubec nic nevime, no bezva novinka *16*
    • No u Alese je nekdy lepsi mene, nez vice ze ;-)
  • Ta zmíňka o konci světa 2012 heh :D :D
    • těch ještě bude.. už jen čekám kdy zautočí na USA Kimuv syn, jak předpověděl Homefront :D
      • Svět je v současnosti uspořádán tak, že žádný velký konflikt (tím myslím něco více než konflikty lokální) nenastane. Navíc je podle mého představa, že by se Korejci vůbec dostali na území USA, velmi naivní.

        Ale kdo ví, jaká bude celospolečenská nálada, až se začne vyhrocovat krize zdrojů.
        • No co vím tak tak nejpravděpodobnější větší konflikt by nastal mezi Čínou a Ruskem o zdroje surovin na Sibiři... Ale jak moc je to pravda ? :-)
          • Cahir
            Jak moc je to možné si netroufám říci, pokud je mi známo, Čína a Rusko mají v současnosti dobré vztahy. Ale pokud by se to stalo, tak by Rusáci dostali těžce na prd*l, přestože by válka pravděpodobně trvala roky.

            Jaderné hlavice by pravděpodobně nepadaly, obě země jsou natolik vyspělé, že si uvědomují důsledky - jak se říká: Nikdo nechce vládnout pustině. No a co se týče stavu ruské armády, tak ta je na tom žalostně - Rusové v podstatě nemají profesionální armádu, nemají peníze. Jejich komunikace jsou příšerné, o zásobování a užitečném přesunu vojsk na východ nemůže být řeč. Ale za předpokladu, že by byla Čína agresorem, dostalo by se Rusku jistě pomoci ze strany západu. Navíc by to bylo pro Čínu neekonomické, jelikož se západem dost obchoduje.

            Až Číně dojdou zdroje (ropa, voda), možná půjde po svých asijských sousedech - to by byl pak problém, těžko říct, jak by se západ zachoval. Asi se i rýsuje konflikt mezi USA a Íránem, ale nemyslím si, že to přeroste ve válku, jelikož Američani se z posledních dvou válek ještě neotřepali. Těžko říct, co se vyklube z Kim čong una.

            Co se týče armád, tak znalosti mám jen o námořnictvu. V něm stále těžce dominují Američané, v závěsu jsou Britové. Celkově jsou pak západní armády modernější a hlavně zkušenější...
            • Rusové ale maj zakonzervovaný tanky T-34 okolo čínských hranic :-D
              No Čína se jistě bude chovat dost asertivně co se týče ekonomiky...
            • takze koukam ze asi nevite co se deje kolem syriie mezi amikama a rusama a iranem :) , zkuste se podivat co se deje ve svete a zjistite ze treti svetova ( ktera je uz davno , ale nejsou mezi sebe zapojeny mocnosti ) tak je taaaakhle blizko :)
            • Rusáci by těžko dostali na prd*l a stejně tak někdo jinej, protože Čína je překvapivě úžesně slaboučká. Má totiž strategické zásoby ropy jen na 7 dní !!! Stejně tak je nesoběstačná v potravinách jelikož si zastavěli úrodné nížiny. Takže bez paliva a žrádla je ti armáda na hov*o. Oni si to dobře uvědomují proto se snaží získat ropu kde se dá, viz. gigantické investice v Libii za Kadáfího režimu a teď spor Spratlyho ostrovy v Jihočínském moři. Amíci si to uvědomujou proto se jim to zase snaží všude překazit. Ono se líp vyhrává když tanky nejezdí a letadla nelítaj :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit